UWAGA!

Zamknij Zamknij
Do łopaty!. To zdjęcie nie przedstawia absolutnie nic fascynującego. Wiaterek sobie wieje wiatrak się obraca i robi prunt. Bez dymu, bez wungla po cichutku sobie pracuje.
K.
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • To absolutnie fascynujące zdjęcie :D Uśmiercacza ptaków...... :/
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  6
  anta_re(2019-03-31)
 • Postój sobie wieczorem przy wiatraku, zobaczysz czy jest tak cicho.
 • Właśnie czekałem na komentarze z których Elbląg słynie.Nawet wiatraczek przeszkadza. Niewinne zdjęcie i się zaczyna. Na farmie na której znajduje się urządzenie jest system odstraszania zwierząt, także ptaków. Nie jest głośno, ale niedorzeczność. Teraz tylko jeszcze komenty że fotka technicznie do D.... potem że "gdzie to zrobione i jaki ma związek z Elblągiem" i mamy komplet co? Pozdrawiam serdecznie.
 • Na płaskiej Ziemi, każdy antyszczepionkowiec słyszy z ponad kilometra wiatraki.
 • Co to ma wspólnego z fotoreporterem?
 • @K. - Te urządzenia mogą być tylko i wyłącznie na morzach lub kompletnych odludziach !!! Ktoś kto wypowiada się inaczej chyba nie ma kompletnie żadnego pojęcia lub lobbuje firmy, które je stawiają. Precz z wiatrakami od domów mieszkalnych !
 • Ależ stoją na odludziu, na które jest w dodatku zakaz wstępu. Jak można lobbować wiatraki?? Rozumiem, to spisek. .. .Ja naprawdę podziwiam postawę taką że można sobie w internecie zamieszczać opinie wyjęte z kapci babci. "Ktoś kto wypowiada się inaczej chyba nie ma kompletnie żadnego pojęcia" - ahhh i mamy komplet, mam inne zdanie więc nic nie wiem nie umiem i nie rozumiem. No dobra, skąd pomysł połączenia tych urządzeń z domami mieszkalnymi? Gdzie w tej wymianie zdań można sobie o tym przeczytać? Nie było jeszcze o tym że się palą. .. .że są awaryjne, nieekonomiczne i brzydkie. Taka aura nihilizmu zepsucia i negacji absolutnie wszystkiego, że jakby się nauczyć z tych postów czerpać energię, to by wiatraki były niepotrzebne. Pozdrawiam serdecznie :D
 • ostatnio bylo na portelu ze wycinka lasu szkodzi ptakom podobno infradzwięki też
 • Generalnie życie szkodzi zdrowiu. W każdym aspekcie. ..
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama