UWAGA!

Zamknij Zamknij
Prezent. Miasto oddało do użytku ścieżki zdrowia dla niepełnosprawnych ruchowo i matek z wózkami. Gratulacje.
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • @Piotr Tyski- poziom twojej inteligencji i kultury dokładnie określają twoje obelgi wobec innych. Sama umiejętność trzymania telefonu i zrobienia fotki to za mało. To że jestem inwalidą, nie upoważnia ciebie pisowski chciejco do obrażania mnie, i insynuowania że jestem chory umysłowo -
 • @inwalida - Śmiało mój ty wspaniały "inwalido"nie umysłowy. .. telefon do garści i nakręć film o tym jak zdobywasz te piękne schody na wózku inwalidzkim. Proponuję dwie wersje. .. samodzielnie i z pomocą osoby towarzyszącej. .. Skoro można Everest to takie schodki to dla ciebie pikuś. ..
 • @Piotr Tyski- od końca wojny nie było tam takich schodów i sobie radziłem, wystarczy pomyśleć a nie tylko na skróty-chciejco. Dla ciebie powinna być winda a nie ruchome schody. Wg mnie schody są idealne. Poza tym nie widuję osób na wózkach inwalidzkich w takich miejscach, wystarczy telefon do MOPS i zawiozą gdzie chcesz, tak nigdy nie było. Mnie przeszkadza widok tych nie sprzątniętych liści, mógłbyś sprzątnąć, w trosce o moje zdrowie psychiczne.
 • @inwalida - W trosce o twoje zdrowie psychiczne mogę ciebie tylko prosić być przyjmował lekarstwa, które zapisał ci pan doktor. .. a już z całą pewnością nie objawiał postów bez ich przyjmowania, bo kończy się to tak, że prezentujesz się jako inwalida umysłowy nie potrafiący zrozumieć faktu, że ludzie niepełnosprawni mają prawo do normalnej i samodzielnej egzystencji w miarę ich chęci i możliwości a zadaniem miasta jest taka realizacja inwestycji z zakresu małej architektury by im to umożliwić, a nie budować za społeczne pieniądze, być może ładnie wyglądające, ale bariery architektoniczne pod hasłem, że MOPS dowiezie ich, gdzie będą chcieli. .. żenujący brak wyobraźni i empatii. ..
 • @Piotr Tyski- napisałeś-"mają prawo do normalnej i samodzielnej egzystencji w miarę ich CHĘCI I MOŻLIWOŚCI"-czyli że gdy ktoś chce to i na Everest da radę, ,gdy nie ma możliwości, szuka innej drogi. .Ja faktycznie wezmę leki które mam przepisane, ale tobie to koniecznie potrzebny preparat na biegunkę, bo rozgorączkowany swoim dziełem jesteś jak przy rozwolnieniu. Kiepsko jest odpierać argumenty posądzając kogoś o chorobę psychiczną, no cóż każdy sądzi wg siebie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  inwalida(2020-03-18)
 • Powinna być winda i jeździć w bok
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  konstruk(2020-03-19)
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama