UWAGA!

Zamknij Zamknij
Miejsce wypoczynku nad Nogatem. Kilometr za wsią Kępki w stroną Jazowej.
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Wieś taka jest. .. zamiast zutylizować to w rów i wieś wesoła. Oni nie mają szacunku do prawa, ludzi i przyrody. Dzicz.
 • Tego nie wiemy. czasami jakiś uczynny właściciel domku potrafi podjechać do takiego miejsca i wyrzucić tam swoje śmieci za ostatni miesiąc lub po sprzątaniu piwnicy / garażu. ..
 • Na osiedlu Nad jarem z ulicy Łokietka z domków, śmieci wyrzucają do śmietników pod bloki. Skradają się wieczorem lub nocą i bach pod śmietnik mieszkańcom bloków. Duże gabaryty :stare meble splesniale dechy, opony itd itp. Przecież za ich śmieci my mieszkańcy płacimy dodatkowo. Mamy to w czynszu wyszczególnione. Wstyd przecież w tych willach mieszkają majetni ludzie. Nie stać ich zamówić dodatkowy transport? Czesto podjeżdża też biały bus, wyrzuca śmieci i wjeżdża w Łokietka ulice, wiem ktora willa. Wstyd biznesmenie. Widzę to z okna.
 • Któregoś dnia podjechałem rowerem nad kanal elblaski od strony Nowego Pola, przejeżdżając przez mostek Nowej Holandii i oczywiście moje oczy zobaczyły przerażenie, worki śmieci mnóstwo workow, opony, ale tyle tego że spora ciężarówkę by zapelnil. Moze można byłoby poszperac w tych workach i znaleźć właściciela.
 • majętni ludzie?? hehe... prości ludzie, po zawodówce którzy wiedzą jak zachachmencic każdą złotówkę, z majętnością nie wiele to ma wspólnego - no chyba że na pokaz. Kupili działki na przełomie lat 90/00 sami się budowali, oszczędzając na wszystkim. Potrafią kombinować i dobrze wstrzelili się w czas z budową bo potem przyszedł bum i nagle ceny poszły w górę - i tak o to budując się po kosztach stali się majętni - a krętactwo i oszczędność każdej złotówki jak widać zostało im do końca. :)
 • Mieszkam niedaleko stąd i często widzę, auta z rej. NE, z workami które zostają na miejscu?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  nieznam(2022-03-24)
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama