UWAGA!

Zamknij Zamknij
RONDO LIPY. Natura dała nazwę temu rondu, Tylko trzeba odciąć jemiołę b o lipa długo nie pociągnie. Rzadko,który mieszkaniec Elbląga wie z czym kojarzyć rondo Birczy, no może Tarnopola ale rondo Lipy prawie wszyscy będą kojarzyć. Nowa Rada Miasta nie będzie miała problemu z nazwą. Chyba przyjmie ją przez aklamację. Jest to rondo łączące ul. Wschodnią z Łęczycką / DROGA NA CMENTARZ DĘBICA/
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Czyli, że co? Lipne rondo?
  • Warto się nieco dokształcić ! JEMIOŁA nie czyni drzewu krzywdy. Drwale-wandale mogą swoimi wspaniałymi piłami łańcuchowymi. W Elblągu i najbliższych okolicach zdewastowano około 300 drzew. Między innymi pod hasłami oczyszczania z jemioły.
  • @GłębokaMyśl - Twoja myśl niestety nie jest zbyt głęboka. Żeby było jasne, jestem zdecydowanym przeciwnikiem usuwania wszystkiego co zielone i rośnie. Nie mogę się jednak zgodzić z twierdzeniem, że jemoiła "nie czyni drzewu krzywdy". Jemioła to pasożyt. Dużego drzewa jedna, a nawet kilka od razu nie zabije, ale jak się rozrośnie do kilku na wielu gałęziach to drzewo uschnie, a od uschniętego drzewa, które jest już właściwie drewnem łatwo wiatr może odłamać gałąź. Gdzie taka gałąź spadnie to kwestia kto będzie pod nią przechodził, czy przejeżdżał. Reasumując zgadzam się w całej rozciągłości z głęboką myślą. Warto się dokształcać. Warto też rozwijać wyobraźnię, czasem może to uchronić od uderzenia spadającą gałęzią.
  • Dziwne, że jeszcze nie wycieli.
  • @dendrolog - Chyży rój w cichej lipie.
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama