UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
COVIDOWA JESIEŃ. Zdjęcie ul. Królewieckiej przy jednostce wojskowej zrobione 25.10.2020r. /niedziela- godz. 15.00/
  • Odremontowana Królewiecka z nową nawierzchnią. A. D 2058.Przyszłość jest dzisiaj.
  • Bolek ale o co ci chodzi.
  • poczekaj zrobia godzine policyjna :)
  • Słuchajcie, to zdjęcie pokazuje już drugi raz. W ubiegłym roku było podobne mniej więcej o tym samym czasie ale zrobione z drugiej strony /PKT/. Chodzi mi o piękno ALEI LIPOWEJ, która powoli ginie /od spalin/. Ten fantastyczny żółty kolor jesieni. Kojarzy się także z pieśnią żołnierską: "Piechota ta szara piechota". .. .. "A przed nimi drzewa /lipy/ salutują, bo za naszą Polskę idą w bój"-wrzesień 1939 r. No i te piękne współgrające linie: oś jezdni, sama jezdnia, rzędy lip, tory tramwajowe, sieć elektryczna zasilająca tramwaj, chodnik i wspomnienie Ośrodka Szkolenia Wojsk Lądowych im. Rodziny Nalazków. Tysiące byłych żołnierzy /słuchaczy/ zna tę ul. Armii Czerwonej a obecnie u. Królewiecką
  • No zapomniałem o rzędzie budynków koszarowych /słynne kasyno, kino itd. /fryzjer- już go nie ma/ i mieszkalnych za co przepraszam
  • @Bolko - Tytuł covidowa jesień dlatego bo nikogo nie ma z powodu COVID i nie potrzeba godz, policyjnej.
  • Poproszę o więcej zdjęć! Szczególnie zrobionych w dni, kiedy "żołnierze"swoimi samochodami parkują bez opamiętania pomiędzy tymi lipami. To woła o pomstę do NIEBA.
  • Gdyby nie to jedne auto, to mozna by pomyslec, ze czs sie zatrzymal, ze czlowiek go jeszcze nie wymyslil I pomyslec, ze jeszcze sto kilkadziesiat lat temu ulice tak wygladaly, I tylko jakas dorozka od czasu do czasu przemknela.
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama