UWAGA!

Zamknij Zamknij
KADYŃSKI ŚWIAT KOLEI -lipiec 2023r.. Można porównać moje zdjęcie tego samego miejsca z maja 2017 r. czyli sprzed 7 lat. Niedaleko jest przystanek /peron/ Kadyny. Smutny los najpiękniejszej linii kolejowej w Polsce..
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Ja sam jeszcze osobiście dojeżdżałem tą malowniczą koleją latem 1994 roku z dworca Elbląg Zdrój do Kadyn na miesięczne praktyki w tamtejszym hotelu. Żal i hańba że to tak zostało zaprzepaszczone. Niewybaczalne!
 • @Takie fakty - To napewno przez PIS - tak jak wojna na Ukrainie, inflacja, kryzys światowy. TVN pokazuje ich taką sprawczą moc.
 • @Takie fakty - Jak to w Polsce -ladne, jedyne w swoim rodzaju to trzeba to zniszczyć.
 • Lata rzadow PO, PSL, SLD i taki mamy efekt. Basen w Elblągu przy spacerowej to także owoce ich niegospodarnosci i niechlujstwa, dwa rozsypane mosty zwodzone porosniete grzybami, zlikwidowany most elewow, eleblaska komunikacja miejska w ruinie i tak mozna wymieniac bez konca. mogliscie zrobic referendum i zmienic cos na lepsze, uznaliscie ze lepiej jest jak jest, ze dziadostwo tolerujecie no to macie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  6
  ikarus(2023-08-14)
 • Proponuję Pani/Panu głęboką refleksję nad swoim postępowaniem. Tzn. bezrefleksyjnym, by nie powiedzieć idiotycznym, wplataniem wątków politycznych do komentowania zdjęcia, o takiej a nie innej tematyce. Może jeszcze nie jest dla Pani/Pana zbyt późno...
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama