UWAGA!

Zamknij Zamknij
Wichura zbiera żniwo.. Połamane drzewo na ulicy Nowowiejskiej.
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Pocięte a nie połamane.
 • Pocięte - bo się połamało.
 • Nie wyrwane z korzeniami,tylko przełamane w połowie swojej wysokości?Szkoda każdego drzewa w mieście,a ile jest bezmyślnie wycinanych,bo komuś zasłania światło dzienne,albo brudzi złom na czterech kołkach,to jest chore,a ludziska są podróbą homo sapiens.
 • W literaturze takie zjawisko nazywa się grafomanią. W przypadku tego zdjęcia, jak i wieku w tym dziale, to fotografomania. Po prostu krew z oczu. .. .
 • @Prestidigitator - jeśli przełamane w połowie swojej wysokości, to nie wycinać, kropelka i się sklei, tylko czy oryginał homo sapiens (ciekawe dlaczego, a nie po prostu człowiek?) wie co to kleje, samochody za 100,200 tys. PLN itd. Widocznie pierwowzór homo sapiens, którym jesteś (nie zazdroszczę, to były trudne czasy, a drzew było mnóstwo) nie posiada nawet złomu i jest mu żal, do pracy, może coś wypracujesz
 • Ludzie, mieszkam w pobliżu i jakoś nie widziałam, że się złamało czy obaliło. .. A z przekroju widać, że zdrowe były, bo to świerki. A @Prestidigitator ma rację - każdego drzewa szkoda, one dłuuugo rosną, a są nam NIEZBĘDNE do życia. Samochód za parę lat kupisz nowy (lub prawie), a drzewo będzie (o ile ktoś konkretne posadzi) malutkie, jak dziecko będzie wymagało starania i opieki, żebyś Ty, szanowny @homosapiens, mógł oddychać czystym powietrzem, czyli ŻYĆ. PS. Nazwałeś się homo sapiens, co w tłumaczeniu, znaczy człowiek MYŚLĄCY, a Ty temu przeczysz, niestety. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Myślenie.nie.boli...(2019-01-22)
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama