UWAGA!

Zamknij Zamknij
"Dorobiłeś się" domku? To nie myśl, że będziesz miał za dobrze. Kolejny przykład, jak miejski "urbanista" olewa prawo do prywatności, wydając pozwolenie na budowanie okno-w-okno. To niedopatrzenie czy złośliwość? (Marzec 2023)
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Od lat 80tych taka sytuacja ma miejsce na ulicy Lubelskiej, kiedy to w tak znienawidzonym przez niektórych systemie, podczas budowania osiedla Nad Jarem, pobudowano blok kilka metrów od domków. A zapewne w innych miejscach Elbląga, można by również znaleźć takie kwiatki. Czasy i plany zagospodarowania przestrzennego się zmieniają lecz "tumiwisizm" i olewanie tzw. władz pozostają i mają się dobrze. Może to korupcja!??? I co najlepsze... Ktoś za to wziął pieniądze...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  3
  Może być(2023-03-19)
 • Jak się buduje domek to warto ruszyć łbem i zobaczyć na plan zagospodarowania przestrzennego w okolicy:))) Później płacz, ze lotnisko obok budują, albo blokowisko... ale działki my kupili tanio !
 • Wystarczyło wykupić obszar danej działki i miałbyś miał spokój. Nikt nie wybudowałby pod nosem niczego niespodziewanego. Tak to działa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  8
  elblongi(2023-03-21)
 • @elblongi - Jak na moje miasto powinno uwzględniać w planowaniu takie rzeczy lub z przyzwoitości informować kupujących. ale dla nich liczy się kasa. Byle sprzedać teren, aj ak to się przełoży na realia i wygodę - co ich to. To nie jedyna taka "inwestycja" okno-w-okno. Wczesniej wstawilem budynek z Rycerskiej oko w oko ze szkołą. Mam w planie całą sesję tego typu baboli. Tak się po prostu ludziom nie robi. I nie, ja nie mieszkam w tym domku :)
 • A gdzie to jest?
 • @J.B - W czarnej d... e
 • @J.B - Grunwaldzka, w kierunku Gronowa G.
 • Zawsze jeszcze może właściciel posadzić na swojej działce brzozy to chociaż latem nie zajrzą w okna
 • Ten plan przestrzenny to możesz o kant d.. y rozbić, wczoraj działka była rolnicza a dzisiaj budowlana. Mapa nic nie daje, bo miasto samo sobie przekształca z biegiem czasu te działki i zmienia ich użytkowanie
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama