UWAGA!

Spis kategorii Dodaj wpis Dodaj kupon rabatowy Kupony rabatowe

Legenda

  • Zgłaszanie błędnych wpisów do weryfikacji (dot. wpisów starszych niż 3 mies.)
  • Edycja wpisu do katalogu
  • Polecanie wpisu znajomym
  • Ogłoszenia właściciela wpisu

OŚWIETLENIE ( 3 )

Uwaga! W pierwszej kolejności pokazywane są wpisy partnerów pasażu handlowego portElu, następnie te za które wniesiono najwyższą opłatę, a na końcu wpisy darmowe. W przypadku równej opłaty zastosowano kolejność alfabetyczną.
Zamknij
Wpisy w kategorii Oświetlenie
Proszę czekaćCzekaj

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji opraw oświetleniowych Liralighting w dalszym ciągu koncentruje się na procesie wdrażania i poszerzania portfolio produktów. Dziś firma dostarcza rozwiązania oświetleniowe, które są wynikiem szeregu badań, optymalizacji opraw na wielu płaszczyznach oraz obserwacji i reagowaniu na aktualne zapotrzebowania rynku. Zapewniamy również wsparcie techniczne przy tworzeniu koncepcji i projektu oświetlenia. Proponujemy kompleksowe rozwiązania oświetlenia oparte na najnowocześniejszych systemach: DALI, DMX, Casambi. Proces projektowania i testowania jest w pełni realizowany i kontrolowany przez nasz Dział Badań i Rozwoju, dzięki czemu powstają najwyższej jakości, profesjonalne produkty dostosowane do najbardziej wymagających inwestycji. Najnowsza technologia i odpowiednia optyka,  optymalny design, zarządzanie scenami świetlnymi, wszystko to wnosi dodatkową wartość do stworzenia atmosfery budynków miast, parków, skwerów.

Zapraszamy do obserwowania!

Facebook
Instagram
Youtube
Pinterest

Saperów 4
82-300 Elbląg

Pokaż na
planie

Zobacz dane kontaktowe

Tel.:  55 _2_36 11 85
Tel.:  55 _6_25 54 07
Tel. kom.:  664_ _428 752
Fax:  55 _2_32 65 89
WWW:  www.liralighting.pl
e-mail:  info@liralighting.pl

Zaholighting powstało z fascynacji światłem i jego oddziaływania na jakość życia. Oprawa oświetleniowa to dla nas nie tylko konstrukcja i design, ale przede wszystkim jakość światła, która wpływa na samopoczucie człowieka. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w fabryce w Polsce. Stosujemy komponenty elektroniczne i diody LED najlepszych światowych producentów. Łańcuch dostaw komponentów stanowią jedynie kwalifikowani dostawcy, z którymi współpracujemy od lat. Prototypy produktów badamy i testujemy w laboratorium zanim trafią one do stałej oferty. Dzięki własnej fabryce obsługującej naszą grupę firm, mamy kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. Wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym pozwala nam na wsparcie inwestora i architekta w realizacji projektu od doboru opraw, poprzez obliczenia, po nadzór nad realizacją koncepcji wraz z wykonawcą. W czasie projektowania inwestycji pozostajemy w pełni do dyspozycji architekta w celu bieżącej optymalizacji projektu pod względem parametrów świetlnych oraz oszczędności zużycia energii.

Zapraszamy do obserwowania!

Facebook
Instagram
Youtube
Pinterest

Saperów 4
82-300 Elbląg

 

Zobacz dane kontaktowe

Tel.:  55 _6_19 58 37
Fax:  55 _2_32 65 89
WWW:  www.zaho.pl
e-mail:  info@zaho.pl

TG ELEKTRYK

Kamionek Wielki 18
1 Maja 58/27
82-340 Tolkmicko

 

Zobacz dane kontaktowe

Tel.:  604_ _536 504
Tel. kom.:  55 _6_23 02 56