UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Spis kategorii Dodaj wpis Dodaj kupon rabatowy Kupony rabatowe

Legenda

  • Zgłaszanie błędnych wpisów do weryfikacji (dot. wpisów starszych niż 3 mies.)
  • Edycja wpisu do katalogu
  • Polecanie wpisu znajomym
  • Ogłoszenia właściciela wpisu

To kupisz
w Elblągu

Skoda Superb 1.5 TSI 150 KM Style ~ DSG ~ Canton ~ Nawigacja Skoda Superb 1.5 TSI 150 KM Style

Zamknij
Wpisy w kategorii Radcy i doradcy prawni
Proszę czekaćCzekaj

Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Szakiewicza to kancelaria w ramach której zawodowo świadczę usługi profesjonalnego doradztwa prawnego. Podstawowym moim celem jest zapewnienie Klientom profesjonalnej, sprawnej i kompleksowej obsługi prawnej.                    

Prowadzę następujące kategorie spraw:

  • ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE - Dochodzę odszkodowań i zadośćuczynień za szkody osobowe powstałe w wypadkach komunikacyjnych
  • BŁĘDY MEDYCZNE - Zapewniam wsparcie prawne osobom poszkodowanym na skutek zdarzeń medycznych
  • SŁUŻEBNOŚĆ PRZESYŁU - Reguluje kwestie odpłatności dostępu do sieci przesyłowej (m.in. elektrycznej, ciepłowniczej, telekomunikacyjnej)
  • WINDYKACJA - Dochodzę należności wynikających z faktur w ramach windykacji przedsądowej, jak i w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych
  • ANTYWINDYKACJA - Wspomagam osoby, co do których kierowane są roszczenia firm windykacyjnych związane ze starymi (najczęściej przedawnionymi) umowami pożyczek i kredytowymi (tj. BEST, ULTIMO, Corpus Iuris, Kredyt Inkaso, i inne)
  • KREDYTY FRANKOWE - Prowadzę sprawy dot. kredytów frankowych, w zakresie banków udzielających kredyty w CHF w Elblągu i okolicach: Millenium, Santander, mBank, Bank BPH, GETIN  i inne

KLIENTÓW PRZYJMUJĘ TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM TELEFONICZNYM UMÓWIENIU SPOTKANIA.

Plac K. Jagiellończyka 6/2
82-300 Elbląg

Pokaż na
planie

Zobacz dane kontaktowe

Tel. kom.:  662_ _662 537
WWW:  www.szakiewicz.pl
e-mail:  kancelaria@szakiewicz.pl