UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Spis kategorii Dodaj wpis Dodaj kupon rabatowy Kupony rabatowe

Legenda

  • Zgłaszanie błędnych wpisów do weryfikacji (dot. wpisów starszych niż 3 mies.)
  • Edycja wpisu do katalogu
  • Polecanie wpisu znajomym
  • Ogłoszenia właściciela wpisu

To kupisz
w Elblągu

Zestaw mebli 2,1 m - ecoModel wariant 1 Kuchnia 2,1m 627zł

Zamknij
Wpisy w kategorii Szkoły podstawowe
Proszę czekaćCzekaj

Szkoła Podstawowa Nr 12 w środowisku lokalnym postrzegana jest jako placówka o wysokim poziomie nauczania i ma dobrą opinię w Elblągu. Nasza kadra jest odpowiednio przygotowana i posiada wysokie kwalifikacje. Do priorytetowych zadań pracy dyd -wych w SP Nr12 należy: bezpieczeństwo ucznia, edukacja ekologiczna, regionalna, europejska, wszechstronny rozwój kultury fizycznej i sportu oraz przygotowanie ucznia do egzaminów w dalszych etapach kształcenia. Dyrektor: Jolanta Piekarska

Zajchowskiego 12
82-300 Elbląg

Pokaż na
planie

Zobacz dane kontaktowe

Tel.:  55 _2_35 08 25
Fax:  55 _2_35 08 25
WWW:  www.sp12.elblag.pl
e-mail:  sp12.poczta@wp.pl