UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Spis kategorii Dodaj wpis Dodaj kupon rabatowy Kupony rabatowe

Legenda

  • Zgłaszanie błędnych wpisów do weryfikacji (dot. wpisów starszych niż 3 mies.)
  • Edycja wpisu do katalogu
  • Polecanie wpisu znajomym
  • Ogłoszenia właściciela wpisu

To kupisz
w Elblągu

Komoda ARMADIO 3D1S Komoda ARMADIO 3D1S

Zamknij
Wpisy w kategorii Szkoły średnie
Proszę czekaćCzekaj

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami szkoły na drzwiach otwartych. Kształcimy następujące profile: - Humanistyczny - Społeczno-prawny - Biologiczno-chemiczny - Matematyczno-informatyczny - Matematyczno-fizyczny Ponadto w naszej szkole naucza się języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego i łaciny. Jako jedyna szkoła w Elblągu prowadzimy konwersacje z języków rozszerzonych, dzięki czemu nasi uczniowie co roku osiągają najlepsze wyniki maturalne z języków obcych w Elblągu. Zapraszamy na naszą stronę internetową, a jeśli chciecie zasięgnąć opini uczniów zapraszamy na szkolne forum.

Saperów 14F
82-300 Elbląg

Pokaż na
planie

Zobacz dane kontaktowe

Tel.:  55 _6_43 52 25
WWW:  www.3lo.elblag.pl/
e-mail:  dyrektor.3lo@wp.pl

Wpis w kategorii: Szkoły średnie w Elblągu