UWAGA!

Directory Submit company Dodaj kupon rabatowy Kupony rabatowe

Legenda

  • Zgłaszanie błędnych wpisów do weryfikacji (dot. wpisów starszych niż 3 mies.)
  • Edycja wpisu do katalogu
  • Polecanie wpisu znajomym
  • Ogłoszenia właściciela wpisu

YOUTH ORGANISATIONS ( 3 )

Uwaga! W pierwszej kolejności pokazywane są wpisy partnerów pasażu handlowego portElu, następnie te za które wniesiono najwyższą opłatę, a na końcu wpisy darmowe. W przypadku równej opłaty zastosowano kolejność alfabetyczną.
Zamknij
Wpisy w kategorii Organizacje młodzieżowe
Proszę czekaćCzekaj

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu jest publiczną placówką oświatową świadczącą usługi uczniom, rodzicom i środowisku. Szkoła uznaje za swoje zadanie kształcenie uczniów,wyposażenie ich w umiejętności niezbędne do funkcjonowania w dynamicznie rozwijającym się świecie, a w szczególności do zdobywania wiedzy. Harmonijnie realizując funkcję dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą dąży do wprowadzenia młodych ludzi w różnorodne dziedziny życia i nauki, a także zapewnia możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu, rozrywki i odpoczynku. Dąży do przygotowania ucznia do samodzielnego myślenia i działania we współczesnym świecie. Nasza szkoła stosuje i rozwija nowe techniki edukacji, wykorzystując zarówno sprawdzone, jak i nowe metody, techniki społeczne i środki multimedialne, dba o wysoki poziom techniczny swojej działalności.

Urocza 4
82-300 Elbląg

Pokaż na
planie

Zobacz dane kontaktowe

Tel.:  55 _6_42 46 55
Fax:  55 _6_42 46 55
WWW:  www.ssp19elblag.hg.pl
e-mail:  szkola19@tenbit.pl

Młodzieżowe Biuro Pracy OHP Elbląg

Junaków 5
82-300 Elbląg

 

Zobacz dane kontaktowe

Tel.:  55 _2_32 68 19

Hufiec ZHP Elbląg to jednostka terytorialna najstarszej organizacji w Polsce zajmującej sie wychowaniem dzieci i młodzieży. Włączamy się w wiele inicjatyw naszego miasta, organizujemy największy wypoczynek w mieście, posiadamy Harcerski Ośrodek Wodny "Bryza" i bazę obozową we Fromborku. Pzrzez cały rok jednak opiekujemy się ponad 800 dziećmi z Elbląga. ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ!!!

Warszawska 55
82-300 Elbląg

Pokaż na
planie

Zobacz dane kontaktowe

Tel.:  55 _6_19 55 00
WWW:  www.zhp.elblag.pl
e-mail:  zhp@elblag.com.pl