UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Umierają ludzie, bo inni którzy mają lekkie objawy sobie z tego nic nie robią chodzą do pracy do sklepów i rozsiewają zarazę dalej. .. Kosztem niestety tych najsłabszych. Smutne to ale prawdziwe, liczy się tylko pieniądz, nie zdrowie jak widać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    56
    12
    Jankam(2020-12-02)
  • @Jankam - Umierają ludzie bo nie leczy się chorób wspolistniejacych. Umierają bo są pozbawieni specjalistycznej opieki zdrowotnej. Wstrzymuje się operacje, zabiegi. Ludzie onkologiczni stoją w kolejkach po pomoc. Że szpitali odsyła się ludzi z jasnym przekazem że mają leczyć się prywatnie.
  • @Jankam - Święte słowa. Jesteśmy świadkami ludobójstwa z zimną krwią. Pod pretekstem wymyślonej pandemii, "odstrzeliwuje"się obciążających system, Idzie to na grubo, myślę że jakieś 100 000 osiągniemy nim wszystkie "fale"miną, a w skutkach długofalowych, odłożonych w czasie, otrzemy się nawet i o 200 000.
  • @Jankam - Zapłacisz za mnie rachunki?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Pan Truskawka(2020-12-02)
  • @Pan Truskawka - Czy Ty będziesz cierpieć po stracie bliskiej osoby która sobie nie poradziła z covidem? Jeśli tak, to bardzo mi przykro, jeśli nie, to lepiej by tak zostało. Trzeba być i postępować odpowiedzialnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Jankam(2020-12-02)
  • @Jankam - A co to znaczy lekkie objawy? Katar to lekkie objawy? Związana z nim utrata węchu i smaku to już nie lekkie objawy? Ja tracę węchu i smak średnio raz w roku. .. jak przeziębienie zatoki. .. głowa mnie boli. .. gorączkę też mam. .. smaku i zapachu nie mam przez jakieś 10 dni. .. czy brak zgłoszenia tego faktu mam traktować jako lekkomyslnosc? Co rozsiewa? Przez wiele lat nie rozsiewalem nic. .. dzisiaj pewnie covid rozsiewam. .. ? I jestem morderca. .. mam krew na rękach. .. do takiego stanu doszliśmy w tym społeczeństwie. .. prawdziwa choroba to właśnie zniszczenie jakichkolwiek relacji społecznych. .. to, że jeden na drugiego patrzy jak na przestępcę. .. to, że żąda się danych osób chorych albo na kwarantannie. .. to, że te osoby traktowane są jako margines społeczny. .. to jest prawdziwa choroba. .. liczba zgonów, które notuje się jako covidowe jest tak śmiesznie niska, że koszt, jaki ponosimy wszyscy przytłacza ja kilkakrotnie. .. Jeśli ktoś tego nie widzi, to już nie ma jakichkolwiek słów, które mogą mu uzmysłowić, co się tak na prawdę dzieje. .. a jeśli do tego jeszcze brak jakiejkolwiek wiedzy i obycia to już w ogóle nie ma szans na wytłumaczenie mu czegokolwiek. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Cogitans(2020-12-02)
  • @Cogitans - Głupota ludzka jednak nie ma granic widzę. Ten kto jest świadomy zagrożenia kieruje się na test poprzez zgłoszenie do lekarza. Głupiec komentuje w w/w sposób.
  • Bzdury piszecie nie myślicie logicznie odczucia się od PISU
  • @Manna - Masz rację. .. nie ma granic. .uznawanie każdego, kto kaszle, kicha (w obecnym okresie jest to normalny objaw)za potencjalne zagrożenie jest totalna glupotą. .. lekarz kieruje na test, którego wiarygodność można porównać do rzutu monetą. .. na podstawie tego testu człowiek jest zamykany w areszcie. .. okazuje się jednak, że to co miał to nie covid a zwykle przeziębienie, grypa, katar, zatoki, oskrzela. .. a co to kogo obchodzi? Ma siedzieć, bo stwarza zagrożenie. .. to jest właśnie dowód na to, jak Wam łatwo wyprać mózgi. .. jak łatwo jest zmienić o 180 stopni myślenie. .. jak łatwo jest zantagonizować społeczeństwo. .. i w ten sposób je zniszczyć. .. i to się dzieje właśnie teraz, na naszych oczach, czego większość nie dostrzega, bo jest tak bardzo zapatrzona w Siebie i przerażona. .. do tego stopnia, że za katar będzie ścigać innych ludzi i głosić, że są mordercami (potencjalnymi). .. 11 miesięcy porządnej propagandy, a naród sam się niszczy. .. nawet nie potrzeba broni. .. życzę wszystkim trochę więcej rozumu i trzezwego spojrzenia na to co się dzieje wokół nas. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Cogitans(2020-12-03)
  • @Cogitans - Podpisuję się wszystkimi rękami swemi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Marek kk(2020-12-03)
Reklama