UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • TUSK zaraz wyśle swoich popapranców aby biegali z reklamówkami przy granicy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    99
    81
    POlak Wyborca(2022-10-20)
  • @POlak Wyborca - Nie, kościół katolicki w osobach tzw. pasterzy głoszących miłość bliźniego, zacznie głosić z ambon słowa Jezusa o miłości, potrzebie pomocy innemu człowiekowi stworzonemu na obraz i podobieństwo Boga. O miłości bliźniego itp. No chyba że do tej pory przez wieki opowiadali ciemnocie idiotyzmy w celu zrobienia z owieczek prawdziwych baranów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    48
    45
    yalle(2022-10-20)
  • @POlak Wyborca - To Macierewicz wyśle swoje "wojska", a nie one szykowane są na Polaków
  • @POlak Wyborca - Pisdzielce wyśla na granicę rycerzy.... I sprawa będzie załatwiona. A poważnie, to po prostu ruscy przewidują, że ich samoloty przestaną latać i muszą innymi spieprzać za granicę, żeby nie być mięsem armatnim.
  • @yalle - A 600 tyś euro chcesz?
  • @POlak Wyborca - to ustaw się w kolejce, tylko weź kilka reklamówek. Taki tekst mógł napisać tylko zmanipulowany pislamska propagandą tępy "pisior", o mózgu wielkości orzeszka :) Gdyby tak było jak mówią Twoi "idole" to Pan Tusk były dawno aresztowany. Zastanów się zanim napiszesz jakieś bzdury.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    8
    basiarg(2022-10-21)
  • @basiarg - Tylko w majty nie popuść bo pranie będzie.
  • @POlak Wyborca - Wina Tuska
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Takie buty(2022-10-22)
  • @Patriota - Tu się urodziłam, wychowałam, jestem patriotką prawdziwą ( nie na pokaz) i Nikt taki jak "ty" prostaczku nie będzie mi groził ani ubliżał. Art.190. 1.Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 KUMASZ "PATRIOTO z ONR????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    @basiarg(2022-10-22)
  • bez obaw Pampersie pislamski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    basiarg(2022-10-22)
Reklama