UWAGA!

Policja poszukuje tego mężczyzny

 Elbląg, Policja poszukuje tego mężczyzny

Elbląscy policjanci poszukują 36-letniego Patryka Jasińskiego.

JASIŃSKI Patryk
       s. Krzysztofa
       ur. 17.03.1985r.
       zam. ostatnio Elbląg ul. Szczecińska 13

 

Mężczyzna poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu na podstawie: List gończy; sygn.akt : II K 751/10; Za przestępstwo z art. 286 § 1. kk. 36-latek został skazany na 8 (osiem) miesięcy pozbawienia wolności.
       Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby poszukiwanej o przekazanie ich na numer telefonu alarmowego 112. Wszelkie informacje można również przesyłać anonimowo na adres policja@elblag.ol.policja.gov.pl

Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Art. 286.[Oszustwo] § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
 • osoba /kobieta ok 32lat/ czekała na mniew przed domem siedzac na ławce zatrtzmała mnie idacego z informacja, ze jest pielegniarka z przychodni i ma dla mnie pieniadze. weszła ze mna do mieszkania pokazujac banknot 200zł i ma mnie przekazac 100zł wyjałem saszetke z pieniedzy rozmieniłem jej banknot a saczetke schowałem w odrebnym pokoju pod poduszke na wersalce moment mojej nieuwagi saszetka znikneła z kwota 7000zł. nim sie zorientowałem o kradziezy juz nie było po niej sladu. mam nauczke jako osoba samotna /zona nie zyje/ nie wolno i osób nie vznanych wpuszvczac do mieszkania, nie byc łatwowiernym a pieniazki trzymac zawsze w domowym sejfie. otwieranym i zamykamym kazdorazowo.
 • @okradziony - ja bym sobie na samym poczatku zadał pytanie JAKIE pieniadze moze miec dla mnie pielegniarka ????? i pewnie wiedzac ze zadnych bo to oszustwo to kazałbym pieniądze wypłacic na dworzu. Ciekawe co by zrobiła ????
 • a to oszust, powiesić go za jaja na pl. Jagiellończyka
 • @okradziony - vigo ma rację, a ile ma Pan lat?
 • Przyszła do mnie fajna laska, zaproponowała niezobowiązujący sex i co tylko sobie zażyczę to ona spełni, potem dopiero się okazało że ma 13 lat. a ja kurcze przesądny zawsze byłem
 • Przyszła do mnie, nie wiem skąd, zawróciła w głowie tak dokładnie. ..
 • @okradziony - Mając 7 tys. w saszetce połasił sie Pan na 100 zł? Chytry 70 razy traci!
 • z tego co wiem, w latach 2013-14 mieszkał gdzieś na sadowej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Jacyna(2021-10-13)
 • Absztyfikant pewnej Magdaleny.
Reklama