UWAGA!

Odnowa piękna

To autorski projekt portEl.pl. Od lat mobilizujemy elblążanki do zmian. Chcemy, żeby czuły się dobrze w swojej skórze, żeby wyglądały tak, jak sobie wymarzyły. Wszystko to dzieje się pod okiem ekspertów, którzy doradzają i kreują nowy wizerunek naszych kandydatek. Program ma jeszcze jeden ważny cel: chcemy, by błyszczały także firmy, które są naszymi Partnerami w projekcie. Zajmujemy się ich kampanią marketingową, promujemy markę i dobre z nią skojarzenia.

Zostań partnerem

Fotka miesiąca

Za jednym pstryknięciem można stać się laureatem konkursu „Fotka miesiąca” i bohaterem wystawy pod tym samym tytułem. PortEl.pl zachęca fotografów amatorów do uwieczniania najpiękniejszych zakątków Elbląga i regionu. Na nasz wernisaż co roku przychodzą setki osób, a kalendarz ze zdjęciami dostają najważniejsze firmy i instytucje. W takim ujęciu Twojej firmy jeszcze nikt nie widział.

Zostań partnerem

Quiz wiedzy o Elblągu

Kto pyta nie błądzi, a kto wie, ten może zostać mistrzem. Mistrzem wiedzy o Elblągu. Co tydzień zapraszamy Czytelników do zmierzenia się z pytaniami na temat Elbląga i regionu w różnych kategoriach tematycznych. Twoja firma też może być bohaterem quizu, a także Partnerem Wielkiego Testu o Elblągu, który przygotowujemy jesienią.

Zostań partnerem

Patronaty medialne

Jesteś organizatorem wydarzenia, na które chcesz przyciągnąć jak najwięcej osób? PortEl.pl promuje, reklamuje, nagłaśnia. Razem możemy więcej! Obejmujemy patronatem medialnym wydarzenia ważne dla mieszkańców. Skontaktuj się z nami!

Zostań partnerem

Akcje eventowe, sponsorskie

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej promocji, sprawnej ekipy redaktorów i fotoreporterów, którzy napiszą dobry tekst i wykonają chwytliwe zdjęcia? Nasz zespół przygotowuje i realizuje długofalowe kampanie marketingowe oraz szybkie promocje, które pomogą Ci dotrzeć do tysięcy mieszkańców Elbląga i regionu.

Zostań partnerem

Konkursy

To forma zabawy dla Czytelników, która cieszy się ogromnym powodzeniem. A dla Ciebie to szansa na wypromowanie swojej firmy, która może być sponsorem nagrody w konkursie. Informacja o konkursach widoczna jest w dwóch miejscach: na głównej stronie portEl.pl oraz w dziale „Konkursy”.

Zostań partnerem