UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czyli właściciel boksu o powierzchni 25m2 nie może handlować bo powierzchnia "elzamu" przekracza 2000 m2... a Biedronka mieszcząca się w tej samej hali działa normalnie?! WTF?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    8
    Handlowiec 2(2020-03-16)
  • Biedronka dlatego działa normalnie, że handluje artykułami spożywczymi, tj. pierwszej potrzeby, a odzież nie jest w tym przypadku produktem pierwszej potrzeby. Sklepy odzieżowe są zamknięte, żeby ograniczyć kontakty międzyludzkie. Jak sobie przez 3 miesice spodni nie kupisz, to przezyjez, ale 3 miesiące bez jedzenia...
  • Na wstępie dziękuję za hejt. Ja pracuję w biedronce. Z przykrością muszę stwierdzić, że niektórzy nie mogą przeżyć bez biedronki 3 godz-nie 3 miesięcy. Ludzie! Jaki sens ma przychodzenie co 2/3 godz po 2/3 rzeczy. Ja rozumiem, że w trakcie zakupów można o czymś zapomnieć, ale po sporych zakupach kilkakrotnie wracać a to żelki, a to chipsy czy inne pierdoły. Szanujcie swoje zdrowie, a czasem pomyślcie też o nas. Osoby kichające, kaszlące nie zasłaniają ust, zwrócenie im uwagi kończy się awanturą. Nie obrażajcie się gdy nie chcemy grzebać w waszych drobnych na wyciągniętych dłoniach lub kładziemy resztę na tackach. Nam też nie jest lekko. Też mamy rodziny i dzieci. Nie czytam komentarzy pod swoim wpisem, więc obrażanie mnie nie ma sensu. Dziękuję. Życzę wszytkim ZDROWIA.
  • @Handlowiec 2 - zamknąć mops i stołówkę brudasy w autobusie
Reklama