UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Piękna droga a wypadek niemal codziennie. Ostatnio jechałem ta droga z prędkością 120 km/h a byłem wyprzedzany przez każdy samochód. .Wnioski wyciągnijcie sami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  66
  5
  MieszkawEG(2020-08-16)
 • @MieszkawEG - Dokladnie chcialem to napisac. Jadac lewym pasem dostosowuje predkosc do innych i wychodzi 100-120km/h a po prawym zasuwaja chyba z 200km/h
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  3
  Pajace(2020-08-16)
 • @MieszkawEG - Wczoraj miałem to samo. Od Ostródy do Elbląga. 120 i wszyscy mnie wyprzedzali. Nawet zielone Tico bez progów. .. .
 • @MieszkawEG - To prawda, a jedź 120 km/h i spróbuj nie przekraczając przepisowej prędkości wyprzedzić auto jadące 90-100 km/h - życzę powodzenia, bo zaraz siedzi Ci na zderzaku ktoś i jeszcze mruga światłami. Jako kierowcy jeździmy za szybko, bez wyrozumiałości i kultury, przepisy mając w pupie ale innych chętnie pouczamy gestami czy światłami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  2
  Tempomat(2020-08-16)
 • @MieszkawEG - Jeżdżę codziennie. To nie jest prawdą.
 • @MieszkawEG - Na całym świecie wypadki są funkcja ilości samochodow kilometrów. Są wpisane w życie jak narodziny i śmierć. W Niemczech nikt nie robi afery z wypadków, nawet śmiertelnych.
 • @Pajace - Lewym pasem to się wyprzedza, a nie dostosowuje szybkość do innych. Dlatego właśnie wyprzedzają Cię prawym pasem. Nie zwracaj uwagi na to co robią debile, oni na czymś się zatrzymają, jedź poprawnie.
Reklama