[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ćpunaki, narkotyki? To jest używka dla ludzi z otwartą świadomością. Niestety większość z Was może tylko o tym pomarzyć. .. Nie rozumiesz? Nie wypowiadaj się! Co Wy ludzie w ogóle mówicie. .. to, że kiedyś ktoś nazwał to narkotykiem to nie znaczy, że tak jest. Przykład idzie z zachodu, Kanada, USA, Holandia, Czechy i wiele innych państw. Wpajają nam, że zabija szare komórki, że silnie uzależnia itd itp. Fakty są inne, zabija komórki rakotwórcze, leczy wiele chorób, jak i zarówno po prostu pali stresy, bez konieczności opijania się hektolitrami alkoholu i 3 dniowym zgonie. Palą wszyscy, lekarze, prawnicy, policjanci, nastolatkowie jak i zarówno ludzie w wieku 40-60.Po prostu z racji zacofania naszego społeczeństwa wiele os. woli o tym nie mówić. Jeszcze 15-20 lat potrzeba, aby większość społeczeństwa to zrozumiała. - jest zabroniona, po to, aby społeczeństwo PIŁO ALKOHOL (legalny narkotyk) - łatwiej sterować masą (tak jak wspomniał jeden z komentujących).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  58 8
  handsomecitizen(2018-07-24)
 • Uwielbiam czytać ten bełkot, wszystkie używki szkodzą, daruj sobie. Nie pasuje, to się wyprowadź z Polski i jaraj ile wlezie. Teraz siedzę sobie przy dobrej wódeczce i śmieję się z takich jak ty, którzy legalnie nie mogą sobie zapalić :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 9
  jdjd(2018-07-24)
 • @handsomecitizen - Jeśli nie potrafisz dokonywać właściwych życiowych wyborów to się stresujesz. Każdy ma problemy ale jedni potrafią znaleźć wyjście z sytuacji albo zwrócić się o pomoc a inni topią smutki w alkoholu lub narkotykach. Kolejna ważna rzecz to umiejętność wyznaczania właściwych priorytetów więc nie gonimy za pieniędzmi kosztem zdrowia i wkręcania innych. Coś z tą otwartą świadomością u ciebie nie gra;). Jeśli przytaczasz dane to prosze powołaj się na statystyki, żeby nie być posądzonym o halucynacje. Jednak przyznać, że wstawieni po alkoholu bombek nie podkładają tak jak naćpani muzułmanie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 0
  (2018-07-24)
 • @jdjd - Kobietki nie możesz sobie tam znaleźć, nie masz z kim tam pogadać?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 2
  (2018-07-24)
 • Pozwolę sobie ciebie zacytować " Fakty są inne, zabija komórki rakotwórcze..." w takim razie to niezwykle wybiórczo działający środek, zabija komórki rakotwórcze a zdrowych komórek znajdujących się obok już nie?. Umierającym na nowotwory podaje się morfinę to narkotyk, który uzależnia dlatego dawki są co raz wyższe ale to ostateczność dla tych osób.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  (2018-07-24)
 • @handsomecitizen - Prawda - trzeba umieć stosować ten lek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  asdfghjk(2018-07-25)
 • Co ma do tego morfina? Czekolada też uzależnia, jak wszystko!!! Używając głowy nie wpadniesz w nałóg.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2018-07-25)
 • @handsomecitizen - "Jeśli nie potrafisz dokonywać właściwych życiowych wyborów to się stresujesz. Każdy ma problemy ale jedni potrafią znaleźć wyjście z sytuacji albo zwrócić się o pomoc a inni topią smutki w alkoholu lub narkotykach. [. .. ] Jednak przyznać, że wstawieni po alkoholu bombek nie podkładają tak jak naćpani muzułmanie. " - Co za bzdury. .. odpowiem z przyjemnością, Panie/Pani bez nicku. Jeżeli wg Cb stresu dostarczają tylko błędne życiowe wybory to się grubo mylisz (domniemam, że jesteś kobietą - to widać po stylu pisania). Nie uważam, że należy sięgać po używki w kryzysowych sytuacjach. Kiedy Ci zle, masz problemy, albo nie wiesz jak sobie z czyms poradzic. W prost przeciwnie!!!! Cóż za argument. .. zamachy terrorystyczne dokonywane są pod wpływem. .. marichuany? Dobre, manipulantko;) Skoro tak to powiedz mi moja droga jak to jest, że. .. Po alkoholu bywa się agresywnym (nie zawsze i nie każdy, ale jednak pobudzenie jest niemałe!!) Po marihuanie nie, wprost przeciwnie. Jak to jest, że po marihuanie chce się jeść, a po alkoholu wymiotować? Jak to jest, że na drugi dzień po alkoholu masz mega kaca, a po marihuanie wyśmienite samopoczucie? Jak to jest, że najwięcej przestępstw popełnianych jest pod wpływem alkoholu? Jak to jest, że m. to naturalna roślina, a alkohol to sfermentowane ścierwo wyprodukowane przez człowieka?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  handsomecitizen(2018-07-25)
 • @handsomecitizen - Po pierwsze nie jestem twoją drogą( aż mi się niedobrze zrobiło), po drugie podaj żródło swoich przypuszczeń. Do objawów używiania konopi należą m. in. nadmierna gadatliwość z czym mamy do czynienia wyżej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  (2018-07-25)
 • Strzał w 10tkę!! KOBIETA. Nie, żebym był szowinistą, ale widać odrazu :> tak samo jak to, że i IQ poniżej przeciętnej bo pojęcie SARKAZMU jest ci (celowo z małej litery) obce #moja droga - w kontekście sporu. Jest wiele publikacji naukowych, wystarczy zagłębić wiedzę. .. Tymczasem nie widzę sensu kontynuowania tej dyskusji z osobą, taką jak Ty. Żyj sobie dalej w swoim matrixie;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  handsomecitizen(2018-07-25)
 • @handsomecitizen - Mój świat jest realnym światem a ty możesz sobie pedałować na haju choćby do raju.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  (2018-07-25)
Reklama