Tabela wyników
Piłka nożna IV liga 2023/2024 Stan na: 2024-04-23
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Z | R | P | Bilans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Lidzbark Warmiński | 22 | 51 | 16 | 3 | 3 | 68:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Znicz Biała Piska | 22 | 50 | 15 | 5 | 2 | 57:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Mrągowia Mrągowo | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 50:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | DKS Dobre Miasto | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 43:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Rominta Gołdap | 22 | 40 | 11 | 7 | 4 | 38:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Granica Kętrzyn | 21 | 38 | 11 | 5 | 5 | 41:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Olimpia II Elbląg | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 34:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Tęcza Biskupiec | 22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 35:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Mamry Giżycko | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 32:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Motor Lubawa | 22 | 21 | 4 | 9 | 9 | 22:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Mazur Ełk | 21 | 21 | 5 | 6 | 10 | 31:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Jeziorak Iława | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 30:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Olimpia Olsztynek | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 27:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Constract Lubawa | 22 | 19 | 6 | 1 | 15 | 38:66 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Stomil II Olsztyn | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 27:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Polonia Iłowo | 22 | 12 | 3 | 3 | 16 | 25:59 |
Terminarz spotkań
4. kolejka 26-27. sierpnia '23 | ||||
---|---|---|---|---|
Tęcza Biskupiec | 2 : 3 | Mrągowia Mrągowo | 2023-08-26 | |
Mamry Giżycko | 7 : 2 | Stomil II Olsztyn | 2023-08-26 | |
Polonia Lidzbark Warmiński | 1 : 1 | Znicz Biała Piska | 2023-08-25 | |
Olimpia Olsztynek | 0 : 2 | Rominta Gołdap | 2023-08-26 | |
Jeziorak Iława | 1 : 0 | Constract Lubawa | 2023-08-26 | |
Granica Kętrzyn M. Swacha-Sock 24', Oracz 45' |
2 : 0 | Olimpia II Elbląg | 2023-08-26 | |
Mazur Ełk | 0 : 3 | DKS Dobre Miasto | 2023-08-26 | |
Polonia Iłowo | 2 : 2 | Motor Lubawa | 2023-08-27 |
9. kolejka 30. września-1. października '23 | ||||
---|---|---|---|---|
Olimpia II Elbląg | 2 : 1 | Tęcza Biskupiec | 2023-10-01 | |
Jeziorak Iława | 0 : 4 | DKS Dobre Miasto | 2023-09-30 | |
Rominta Gołdap | 0 : 1 | Motor Lubawa | 2023-09-30 | |
Znicz Biała Piska | 2 : 1 | Polonia Iłowo | 2023-09-30 | |
Mazur Ełk | 2 : 0 | Stomil II Olsztyn | 2023-09-30 | |
Mrągowia Mrągowo | 1 : 3 | Granica Kętrzyn | 2023-09-30 | |
Mamry Giżycko | 1 : 2 | Constract Lubawa | 2023-09-30 | |
Polonia Lidzbark Warmiński | 5 : 0 | Olimpia Olsztynek | 2023-09-30 |
12. kolejka 21-22. października '23 | ||||
---|---|---|---|---|
Tęcza Biskupiec | 4 : 3 | Constract Lubawa | 2023-10-21 | |
Granica Kętrzyn | 1 : 0 | Olimpia Olsztynek | 2023-10-21 | |
Mazur Ełk | 1 : 1 | Polonia Lidzbark Warmiński | 2023-10-21 | |
Polonia Iłowo | 1 : 2 | Mamry Giżycko | 2023-10-21 | |
Motor Lubawa | 0 : 1 | Mrągowia Mrągowo | 2023-10-21 | |
DKS Dobre Miasto | 3 : 3 | Stomil II Olsztyn | 2023-10-21 | |
Olimpia II Elbląg | 2 : 3 | Znicz Biała Piska | 2023-10-22 | |
Jeziorak Iława | 1 : 3 | Rominta Gołdap | 2023-10-21 |
15. kolejka 11-12. listopada '23 | ||||
---|---|---|---|---|
Znicz Biała Piska | 1 : 2 | Tęcza Biskupiec | 2023-11-11 | |
Stomil II Olsztyn | 0 : 1 | Rominta Gołdap | 2023-11-12 | |
Mrągowia Mrągowo | 4 : 1 | Jeziorak Iława | 2023-11-11 | |
Mamry Giżycko nieznany |
1 : 1 | Olimpia II Elbląg Wierzba |
2023-11-11 | |
Polonia Lidzbark Warmiński | 5 : 0 | DKS Dobre Miasto | 2023-11-11 | |
Olimpia Olsztynek | 1 : 1 | Motor Lubawa | 2023-11-11 | |
Constract Lubawa | 2 : 5 | Polonia Iłowo | 2023-11-11 | |
Granica Kętrzyn | - : - | Mazur Ełk | 2024-03-02 |
16. kolejka 9-10. marca '24 | ||||
---|---|---|---|---|
Tęcza Biskupiec | 2 : 1 | Mazur Ełk | 2024-03-09 | |
Granica Kętrzyn | 3 : 0 | Polonia Iłowo | 2024-03-09 | |
Constract Lubawa | 2 : 0 | Motor Lubawa | 2024-03-09 | |
Olimpia Olsztynek | 1 : 1 | DKS Dobre Miasto | 2024-03-09 | |
Polonia Lidzbark Warmiński sam.2', Sobolewski 55', Karłowicz 85' |
3 : 0 | Olimpia II Elbląg | 2024-03-09 | |
Mamry Giżycko | 2 : 0 | Jeziorak Iława | 2024-03-09 | |
Mrągowia Mrągowo | 0 : 3 | Rominta Gołdap | 2024-03-09 | |
Stomil II Olsztyn | 0 : 3 | Znicz Biała Piska | 2024-03-09 |
17. kolejka 16-17. marca '24 | ||||
---|---|---|---|---|
Stomil II Olsztyn | 1 : 1 | Tęcza Biskupiec | 2024-03-16 | |
Znicz Biała Piska | 1 : 1 | Mrągowia Mrągowo | 2024-03-16 | |
Rominta Gołdap | 3 : 0 | Mamry Giżycko | 2024-03-16 | |
Jeziorak Iława | 0 : 4 | Polonia Lidzbark Warmiński | 2024-03-16 | |
Olimpia II Elbląg Kryński 48', Łąpieś 69' |
2 : 0 | Olimpia Olsztynek | 2024-03-16 | |
DKS Dobre Miasto | 1 : 0 | Constract Lubawa | 2024-03-16 | |
Motor Lubawa | 2 : 0 | Granica Kętrzyn | 2024-03-16 | |
Polonia Iłowo | 1 : 5 | Mazur Ełk | 2024-03-16 |
18. kolejka 23-24. marca '24 | ||||
---|---|---|---|---|
Stomil II Olsztyn | 1 : 5 | Mrągowia Mrągowo | 2024-03-23 | |
Tęcza Biskupiec | 2 : 1 | Polonia Iłowo | 2024-03-23 | |
Mazur Ełk | 2 : 2 | Motor Lubawa | 2024-03-23 | |
Granica Kętrzyn | 0 : 1 | DKS Dobre Miasto | 2024-03-23 | |
Constract Lubawa Madej, Słomski, samobójcza |
3 : 2 | Olimpia II Elbląg Stefaniak, Rychter |
2024-03-23 | |
Olimpia Olsztynek | 0 : 4 | Jeziorak Iława | 2024-03-23 | |
Polonia Lidzbark Warmiński | 8 : 0 | Rominta Gołdap | 2024-03-23 | |
Mamry Giżycko | 1 : 5 | Znicz Biała Piska | 2024-03-23 |
19. kolejka 30-31. marca '24 | ||||
---|---|---|---|---|
Constract Lubawa | 5 : 2 | Jeziorak Iława | 2024-03-30 | |
Mrągowia Mrągowo | 1 : 1 | Tęcza Biskupiec | 2024-03-30 | |
Stomil II Olsztyn | 4 : 0 | Mamry Giżycko | 2024-03-30 | |
Znicz Biała Piska | 3 : 0 | Polonia Lidzbark Warmiński | 2024-03-30 | |
Rominta Gołdap | 1 : 1 | Olimpia Olsztynek | 2024-03-30 | |
Olimpia II Elbląg Jówicki 1' k., Dziurdzia 61' |
2 : 2 | Granica Kętrzyn Spirydon 31', Zawalich 87' |
2024-03-30 | |
DKS Dobre Miasto | 2 : 1 | Mazur Ełk | 2024-03-30 | |
Motor Lubawa | 1 : 1 | Polonia Iłowo | 2024-03-30 |
20. kolejka 6-7. kwietnia '24 | ||||
---|---|---|---|---|
Stomil II Olsztyn | 1 : 5 | Polonia Lidzbark Warmiński | 2024-04-06 | |
Tęcza Biskupiec | 2 : 2 | Motor Lubawa | 2024-04-06 | |
Polonia Iłowo | 1 : 4 | DKS Dobre Miasto | 2024-04-06 | |
Mazur Ełk Niecikowski 69' |
1 : 1 | Olimpia II Elbląg Łąpieś 90'+5 |
2024-04-06 | |
Granica Kętrzyn | 3 : 1 | Jeziorak Iława | 2024-04-06 | |
Constract Lubawa | 3 : 3 | Rominta Gołdap | 2024-04-06 | |
Olimpia Olsztynek | 1 : 1 | Znicz Biała Piska | 2024-04-06 | |
Mamry Giżycko | 0 : 2 | Mrągowia Mrągowo | 2024-04-06 |
21. kolejka 13-14. kwietnia '24 | ||||
---|---|---|---|---|
Mamry Giżycko | 0 : 1 | Tęcza Biskupiec | 2024-04-13 | |
Mrągowia Mrągowo | 1 : 2 | Polonia Lidzbark Warmiński | 2024-04-13 | |
Stomil II Olsztyn | 2 : 0 | Olimpia Olsztynek | 2024-04-13 | |
Znicz Biała Piska | 6 : 3 | Constract Lubawa | 2024-04-13 | |
Rominta Gołdap | 2 : 1 | Granica Kętrzyn | 2024-04-13 | |
Jeziorak Iława | 1 : 1 | Mazur Ełk | 2024-04-13 | |
Olimpia II Elbląg | 0 : 2 | Polonia Iłowo Komorowski 9', Rudnicki 73' |
2024-04-13 | |
DKS Dobre Miasto | 3 : 0 | Motor Lubawa | 2024-04-13 |
22. kolejka 20-21. kwietnia '24 | ||||
---|---|---|---|---|
Tęcza Biskupiec | 1 : 2 | DKS Dobre Miasto | 2024-04-20 | |
Motor Lubawa | 0 : 1 | Olimpia II Elbląg Tobojka 90'+4 |
2024-04-20 | |
Polonia Iłowo | 2 : 2 | Jeziorak Iława | 2024-04-20 | |
Mazur Ełk | 2 : 1 | Rominta Gołdap | 2024-04-20 | |
Granica Kętrzyn | 0 : 3 | Znicz Biała Piska | 2024-04-20 | |
Constract Lubawa | 3 : 0 | Stomil II Olsztyn | 2024-04-20 | |
Olimpia Olsztynek | 2 : 4 | Mrągowia Mrągowo | 2024-04-20 | |
Polonia Lidzbark Warmiński | 4 : 0 | Mamry Giżycko | 2024-04-20 |