UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Może by zagrzmiał gdybyś napisała Boże bo Boszeeee to chyba jakiś nowy twój wyznawca i podtrzymuję temat że można by oddać komuś tak jak górę Chrobrego zapewne ktoś by się znalazł ze chcieli oddac to ja wiem lecz nie było to rozpropagowane na taka skalę żeby wzbudziło zainteresowanie góra Chrobrego też była zaniedbana i nic nie było jak zamykano basen to nikt nic nie mógł zrobić tak jak ze szkołą w Piaskach mało tego basenu nie zamknął Sanepid tylko nie było kasy na remont myślę że ktoś się obudzi i wpisze obiekt do rejestru zabytków co zmobilizuje miasto do jego remontu woda w basenie byłaby czysta tak jak go kiedyś zaplanowano lecz gdy został skasowany wodospad na przeciw basenu gdzie przelewała sie woda zostały zmienione jego parametry i woda samoczynnie nie oczyszczała się
  • Jeny, ten komentarz nieco niżej, człowieku znasz znaki przestankowe? Wiesz co to przecinek, kropka i gdzie należy je stawiać? Poza tym czytaj ze zrozumieniem - "Boszeeee" odczytuje tu jako pewną metaforę, a nie wyznaFce, bo nie on jest jego wyznaFcą tylko jego on - jeśli zrozumiałeś co napisałem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    wiem,że_NIE!(2013-12-30)
Reklama