Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Komentarze czytelnika ŁukaszPiśkiewicz

 • Nadal chłodno w sprawie ciepła

  ŁukaszPiśkiewicz @bezpodpisu - Bardzo dużo było zrobione za jak to Pan nazwał moich czasów czyli kadencja listopad 2011- czerwiec 2016.Duża restrukturyzacja, redukcja kosztów stałych na kilka mln złotych, bardzo dużo nowych przyłączeń do sieci a co za tym idzie redukcja smogu w mieście. Modernizacja sieci spowodowała nie tylko obniżenie realne strat ale także brak awarii sieci zimą. To był także duży wkład pracy pracowników EPEC za co po raz kolejny dziękuję!
  Zgłoś do moderacji
  3 2
  ŁukaszPiśkiewicz(2018-08-12)
 • Nadal chłodno w sprawie ciepła

  ŁukaszPiśkiewicz Szanowni Państwo, projekt aneksu do umowy z EKO w 2015 r. był. Potrzebna była decyzja miasta co do dalszych działań. Wcześniej analiza. W 2015 r. także PGNiG Termika był zainteresowany inwestowaniem w Elblągu. Są w tej sprawie pisma. Nie było decyzji właścicielskich i teraz jesteśmy jako miasto pod presją. EKO chciała inwestować w zupełnie nowe źródło natomiast obecnie mówi się o inwestycjach w stare źródło aby dostosować je do wymogów środowiskowych. Jest więc inna koncepcja obecnie.
  Zgłoś do moderacji
  2 1
  ŁukaszPiśkiewicz(2018-08-12)
 • Nadal chłodno w sprawie ciepła

  ŁukaszPiśkiewicz Na początku obecnej kończącej się już kadencji samorządu można było rozważyć 3 warianty docelowego zaopatrzenia miasta w ciepło:1.podpisanie aneksu z ENERGA Kogeneracja - projekt takiego aneksu uzgodniony był w trakcie kadencji Zarządu Epec 2011-16,2.przeprowadzenie przetargu na zaopatrzenie miasta w ciepło, 3.budowa własnego żródła. Każda z opcji miała wady i zalety do szczegółowej analizy, o taką zabiegałem. To był czas na działanie. Decyzje odwlekano. Dziś miasto prowadzi negocjacje w mało komfortowych warunkach oby z korzyścią dla mieszkańców.
  Zgłoś do moderacji
  2 2
  ŁukaszPiśkiewicz(2018-08-10)
 • Radni stracili cierpliwość

  onus Precz z Wróblem!!
  Zgłoś do moderacji
  5 4
  onus(2017-11-16)
 • Za dwa tygodnie

  iiiii-p Brawo Ela!!!
  Zgłoś do moderacji
  0 0
  iiiii-p(2013-06-03)

Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.