UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Melonik zakładaj firmę i płać pracownikom dużo i na papierze. Firmę założysz w 1 dzień i juz możesz płacić normalne pensje. Brawo Ty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    elblagpieknemiasto(2017-11-22)
  • No to Twoim tokiem rozumowania, Ci ludzie którzy ooszukują, płacą w kopercie niech zamykają firmy skoro ich nie stać na prowadzenie firmy. To takie polskie, gdy powie się prawdę - to atakować tego co tą prawdę powiedział . . . Brawo Ty! Nie założe firmy bo mnie nie stać, nie mam pomysłu, dla tego chcę korzystać z tego że ktoś ma pomysł pieniądze i się zobowiązuje mi płacić za moj czas poświęcony dla niego. Tylko niech płaci to co się umawiamy. Jeśli mi warunki pracy/płacy nie odpowiadają - nie podejmuję jej. Jeśli pracodawcy ja nie odpowiadam, niech nie zatrudnia mnie. A jak zatrudni niech wywiązuje się z umowy (pisemnej, ustnej). Jeśli ludzie pracują za kopertę i się na to godzą niech nie narzekają, a szukają szansy gdzie indziej - przynajmniej ja tak robiłem.
Reklama