UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziwne, jakoś kilkanaście lat temu było więcej pieców kaflowych i starych samochodów i nikt nie narzekał a teraz o co chodzi?????
  • O co chodzi? Jak umrze ci na raka dzieciak lub inna bliska ci osoba to dowiesz się o co chodzi, życzę ci wszystkiego dobrego, a najbardziej zdrowia. Poczytaj troszeczkę o wpływie zanieczyszczonego powietrza na zdrowie to się dowiesz o co chodzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    rowerzysta(2018-02-09)
  • @rowerzysta - Akurat niedawno zmarł mi ktoś bliski na raka i nie od smogu tylko od fajek więc mi tu nie pisz o smogu bo smogu był jest i będzie a mój tatuś niech spoczywa w spokoju
  • @rowerzysta - Smog nie tylko na znaczenie w chorobie na raka jak się odrzywiacie jedzenie pasteryzowane przerobione nie jedzenie surowych warzyw to wszystko wpływa na nasze zdrowie a nie tylko smog Oli z Was korzysta z kuchenki mikrofalowej?Ilu z was zwraca uwagę na jakość spozywanego jedzenia?
  • @rowerzysta - O k to chodzi że tak jak nasi dziadkowie i nasze babcie żyli w czasach gdzie jadło się to co rosło nam w ogródku, jadło się kiełbasę z własnego wyrobu, mięso od własnej świnki, drób od własnej kury, A teraz kupują w marketach aby taniej nie ważne czy gmo czy inne świństwo, ja jem pasztety wędliny kiełbasy które sama robię a smog mam gdzieś, a tym którym się to nie podoba to sorry wyprowadzcie się z tego wielce zanieczyszczonego Elbląga bo tylko przez smog zachorujecie na raka. .. .
  • ludzie jedli słonine albo smalec ze skwarkami z ogórem kiszonym popijajac samogonem i Zyli po 100 lat, palili w kuchni gumakami i co? wszyskiemu winna służba zdrowia i szczepionki zawierające rtęć! a do tego zdezelowany transport takie moje zdanie.
Reklama