UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Elblągu nie do końca normalnych kierowców widzę często. Natomiast w Gdańsku nigdy nie byłem świadkiem jakichś dziwnych zachowań - tam kierowca autobusu po prostu prowadzi autobus i ma gdzieś, czy pasażer śpi, ile ma lat, czy ma bilet, jaki ma kolor skóry, czy jak jest ubrany. Nie widziałem też nigdy, żeby w Gdańsku kierowca wyszedł sobie z autobusu po zakupy, albo gadał przez telefon - w ogóle mało się odzywają. Tam kierowca zna swoje miejsce i swoje obowiązki, a jego obowiązkiem jest dowieźć bezpiecznie i na czas swoich pasażerów - kim by oni nie byli. Nie traktuje autobusu jako swojego prywatnego folwarku. Ale tam w autobusach jest nudno, nie to co u nas.
  • w Gdańsku kierowca zarabia 3500-4000 w elblągu 1400-1600 widzisz różnice jak praca taka płaca
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    kierow(2016-03-16)
  • Kulturę i szacunek wynosi się z domu, a nie nabywa wraz z zawartością portfela.
  • Przez pięć lat jeździłam komunikacja miejska w rzeczonym Gdańsku. .. i dzieją się takie same rzeczy jak u nas!!! Tylko że w naszym tramwaju mozna złapać oddech, a tam często wsiąść się nie da taki tłok. Jak już się uda, nie trzeba sie nawet niczego trzymać bo ścisk utrzymuje człowieka w miejscu. No i nigdy nie wiadomo kto cię w tyłek uszczypnął, raj dla obleśnych obmacywaczy!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    lampka(2016-03-16)
Reklama