UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • TO PO CO ONI TAM SIEDZĄ? Skoro każdy sam musi udowodnić przebieg swojej pracy i po 40 paru latach zbierać papiery z firm których często dawno już nie ma. DO PRZYJĘCIA TAKICH PAPIERÓW WYSTARCZY JEDNA OSOBA A NIE CAŁE STADO DARMOZJADÓW. A skoro przyjmują składki i mają potwierdzenia ich wpływu to ich zasranym obowiązkiem powinno być samemu podliczyć ile kto ma i zadzwonić do petenta z nowiną, że zapraszają bo to już czas aby przeszedł na emeryturę!!!!! Chory system. Takie udowadnianie swojej aktywności powinno mieć jedynie miejsce w momencie niezgadzania się z decyzją o wysokości emerytury.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    mariusz605(2017-04-15)
  • @mariusz605 - to co pan tu mówi, to racja, tak tak jest dokładnie w Angli. Jak przyszedł mój czas to mnie osobiście powiadomili, i powiedzieli jaką mam przyznaną emeryturę. dokładnie tak jest, szkoda że też nie u nas. Krew mnie mało nie zalała, jak w nioskowałem w zus o naszą należną mi emeryturę. jednym słowem zusowi trzeba wszystko udowodnić, a w Angielskim, to oni udawadniają Tobie. zero stresu. I to jest piękne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zdzisław(2022-01-31)
Reklama