UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Teraz panuje przekonanie, że jak się nie pójdzie na studia to nie będzie możliwe późniejsze funkcjonowanie w życiu, nigdy w historii nas kraj nie miał tylu studentów co teraz, potem cóż; ) każdy powie : jestem po studiach więc jak mogę pójść do fizycznej pracy ? Uczelnie - przechowalnie produkują bezrobotnych.
  • Nie każdy powie. .. jestem po studiach szukałam pracy w swoim wyuczonym zawodzie, ale oczywiście trzeba mieć min. 2 lata doświadczenia, orzeczenie o niepełnosprawności. .. Szukałam tez pracy fizycznej, na produkcji czy w sklepach, ale tam trzeba tez mieć doświadczenie. .. a gdzie je zdobyć skoro wszyscy szukają młodych, zdolnych, z doświadczeniem i orzeczeniem a sami oferują zazwyczaj umowę zlecenie. .. Praca w Elblągu jest po znajomości lub w bankach tylko kto normalny pójdzie pracować do banku wciskać kredyty i konta bankowe jak większość Elblążan jest bez pracy. .. a w PUP to istna parodia. .. kiedy pójdzie się zapytać o jakąś ofertę pracy to zawsze ta sama odpowiedź, wysyłają tylko na staże, a po stażu większość szczęśliwych bezrobotnych wraca do PUP by odwiedzać ich co 3 miesiące chyba ze kogoś spotka niespodzianka i znajdzie prace; ) Wiem, że zawsze są dwie strony medalu i niektórym nie chce się pracować, obijają się w pracy, wyczyniają różne cuda, ale pracodawcy też są różni. .. stawiają wymagania a sami przeprowadzają rozmowy rekrutacyjne w towarzystwie innych kandydatów, traktują ludzi jak śmieci a ciekawe co robiliby w ich sytuacji, odbierają prywatne telefony, kiedy przynosisz CV patrzą na Ciebie jak na jakiegoś. .
Reklama