UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A moim zdaniem ksiądz proboszcz dba o wysoki poziom religijny swoich parafian. Tylko w parafii ks. proboszcza z Brunona jest rozbudowane nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego oprócz Koronki jest odmawiana też Litania do Miłosierdzia. W piątki zaś jest odmawiana litania do Serca Pana Jezusa. Oprócz tego Adoracje Najświętszego Sakramentu i rozbudowane Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca. Jak jest w innych kościołach elbląskich oczywiście prowadzonych przez księży diecezjalnych, proszę sprawdzić samemu. Ogromną zaletą jest zapraszanie gości z różnych instytucji społecznych w tym również misjonarzy, ciekawie opisujący życie swoich podopiecznych umożliwiając kształtowanie miłości bliźniego. Co do ofiar za sakramenty. Ja nie mogę się zgodzić z tym co piszą inni, bo kiedy chrzczone było dziecko z mojej rodziny ofiara była na prawdę skromna. I nie piszę tego co ktoś gdzieś usłyszał ale to czego byłem świadkiem. Nie wiem jakie powołanie ma osoba kryjąca się pod pseudonimem Mex. ale jeśli jest np. fryzjerem to powinien wypowiadać się tylko o tym. No bo o polityce, mogą tylko politolodzy no i oczywiście od doktora wzwyż. Pozdrawiam serdecznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    45
    wiri(2017-10-25)
  • nie wysilaj się - i tak nikt Cię nie czyta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    biskóp(2017-10-26)
  • Powiem tak 13 lat temu chowalam mamę to jak poszłam (mając 17 lat)załatwiać mszę żałobna to ks.proboszcz zazyczył sobie 700 zł.Malo tego dom na Krakowskiej też ma pięknie zrobiony z kościelnych kafeleczek a parafianie tyle lat dawali na budowę kościoła.Uwazam tak już czas odejść z godnością na emeryturę!!!!!!!!
Reklama