UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kuzwa taki dobry. A do 3 ligi poszedł. Jak dobry to gdzie oferty i kontrakt chociaż z 1 ligi. No gdzie się pytam. Kto poza Sokołowskim z byłych Borosa kopaczy gra powyżej 2 ligi. Rozmontował zespół to Boros. Jak wiedział ze 6-ciu odchodzi. To dlaczego nie podał się z pierwszym meczem do dymisji. Tylko 4 pkt uciułał w 11 meczach z czarnoskurym na którego sie uparł. Na co liczył zostając i przegrywając wszystko z wszystkimi. Rozbijają mi brygade. To mówie kuzwa do kierownictwa. Zwalniam sie i róbcie sobie sami dyrektorze. Powód bo nie mam fachowców. Amen Zasponsoruj jeden z drugim krzykacze kilku piłkarzy pokroju e- klasowego i bedę wam klaskał i was chwalił. Albo załatwcie sponsora strategicznego z prawdziwego zdarzenia. Albo jeszcze inaczej. Załatwcie z prezydentem chociaż nowy wiekszy zegar. Albo taką kase jak dostaje Start. Cwaniaczki pelzowskie sie znalazły i non stop neguja wszystko co tyczy Olimpii.
  • Paweł daj spokój to nie ambona w Cieplicach .
  • to nie Pawel to Lukasz -to jego lista nieudolnosci, ktorej nie potrafi od lat zalatwic, ale kurczowo sie trzyma w tym klubie. Dajta se spokoj pseldo dzialacze - obydwoje jestescie do kitu, juz cala POLSKA sie z was smieje. Ksiundz powiedzial. (moze dla tego zamilkl na amen), ze Raduni- Stepien odbije sie czkawka, tam w tej Raduni to chyba juz wszyscy maja czkawke, skoro trafiaja tam nastepni Olimpijczycy (Tulowiecki teraz Bajos) Radunia w minionym sezonie przyszla w "czubie tabeli""- byla lepsza od takiej marki jak Polonia Warszawa i niech taki pseldo dzialacz nie deprecjonuje lll ligi, bo z niej latwiej awansowac nawet do extraklasy (patrz LKS) anizeli z ll ligi, majac takich prezesow jak Olimpia. Radunia w tym sezonie to pewny kandydat do ll ligi, tak sie buduje zespol -czkawkowscy, - uczcie sie, ale dla was na nauke juz jest dawno za pozno - amen
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    mamcosnaczkawke(2019-07-03)
  • Borosa to mozecie teraz pocalowac w d. .. e, wroci do Olimpi jak amen w pacierzu, jak sie was pozbedziemy amatorzy-szkodnicy pilki w Elblagu. .won -wynocha z tego klubu -dopoki tam bedziecie moja noga na A-8 - nie stanie. Honor to mial - dla was. .Pan Bajos I odszedl z tego klubu bo zobaczyl z kim ma do czynienia - wy takiego honoru nie macie- czekacie na taczke - oj zycze ja wam z calego serca. Wielki szacunek dla Pana Borosa - pozdrawiam, wierny kibic OE
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    kibicOE(2019-07-03)
  • mialo byc "honor mial Pan Boros i odszedl z tego klubu", ale Bajos tez moze byc, bo odszedl chyba z tego samego powodu, pseldo prezesi aut. Pan Boros. .. widzicie jak to ladnie brzmi, pelen szacunek, to czasami wiecej anizeli pelna geba frazesow i pogon za szmalem
Reklama