• Lukas co ty jakis taki zakompleksiony jestes? popatrz se na stomil... 2:0 w plecy z legią, 3:0 z pogonia. W Facet chlopaki z agrykoli zapomnieli jush jak sie przegrywa. :-D
    0
    0
    burak3784(2001-10-29)
  • Burak-Stomil przegral bo poprostu byl gorszy,a wy nie potraficie przyznac sie do bledu ze Olimpia w meczu z Granica tez nic nie pokazala i Granica wywiozla zasluzony remis.Tak wiec nie wypisujcie,ze Olimpia jest najlepsza i wogole inni to ,,buraki itd.,,Oczywiscie kazdy kibic jest za swoja druzyna i ma prawo wyrazac swoje zdanie-ale nie moze widziec tylko to co dobre w tej druzynie,ale i slabe. Szczawik-przyszedlem obejzec mecz na szczycie i tak naprawde nie kibicowalem nikomu.Dla mnie Granica czy Olimpia nie ma roznicy,wazna byla dla mnie gra tych druzyn i chcec obejzenia super widowiska,i co do konca pierwszej polowy mecz byl naprawde jak na IV lige dobry. Jednak jeszcze pare slow o kibicach jesli mozna-oczywiscie tych luku.Powiem tylko tyle,ze napewno rzucaniem kamieniami i opluwaniu bramkarza Granicy napewno nie pomogli swojej druzynie.Wrecz przeciwnie upokozyli ja.Dla takich kibicow nie wiem czy warto grac?
    0
    0
    Lukasz(2001-10-30)
  • sprostowanie.Mecz poza koncowka pierwszej polowy kiedy to zawodnicy czekali na gwizdek stal na dobrym poziomie!
  • TY PASKUDNY STOMILOWCU JESTEŚ ZA OLSZTYNIAKAMI BO SĄ W 1 LIDZE I NAWET JAK SLABO GRAJĄ TO JEST TO EKSTRAKLASA. ALE ZOBACZYMY JAK BĘDZIE GDY SIĘ STOCZY NA SAMO DNO JAK MY KEDYŚ, ZAPOMNISZ GDZIE LEŻY COŚ TAKIEGO JAK oLSZTYN
  • "BEZIMIENNY"no coz moge powiedziec na Twoje slowa?..hmmm...otoz nie wazne jest w jakiej lidze gra dana druzyna a przywiazanie kibica do tej druzyny-nieprawdaz.I nie wazne jest czy gra ona teraz w 2 lidze a za rok w 3,czy gra teraz w 4 a za rok w 3...kibic powinien byc wierny.Kazdy kibic powinien byc z druzyna na dobre i zle...ale wy tego wcale w Elblagu nie pokazujecie-naprawde.Stac was na wiecej tylko zmobilizujcie sie-zrobcie jakies spotkania z pilkarzami-a napewno wszystkie mecze w Elblagu beda mialy taka oprawe jak ze Stomilem czy Belchatowem.Taka jest prawda trzeba chciec.W Olsztynie pewien regres juz minal powoli od nowa zaczyna sie wszystko ruszac,ale to tylko temu,ze sie chce!Tak jest prawda
  • Burak zgadzam się z Tobą, że Fedor nie powinien wykonywać rzutu karnego. Chuderski się spalił i ni9c na to nie poradzimy. Ja bym go tak bardzo nie obwiniał. Na boisku gra cały zespół, a nie tylko Chuderski. Dlaczego elblążanie w drugiej połowie cofnęli się do obrony. Przecież bramka dla Granicy to była tylko kwestia czasu. Fedor niby jest dobrym trenerem, a nie widzi podstawowych spraw. Zespół Granicy z 15 jak dotąd rozegranych meczy aż 9 rozstrzygnął dopiero w II połowie. Dlatego pewne było, że w Elblągu groźniejsi będą po przerwie. A POlonia jak jeden mąż w drugiej połowie zaczęła się bronić. Czy Fedor nie wiedział jak gra Granica?. Mógł poczytać gazety bo pisały o tym jak gra przeciwnik. Taki trener a dał się zrobić na szaro.
  • Lukasz powiem Ci jedno. Potrafisz tylko się tylko mądrzyć. Ten twój Stomil to wielki syf. Ja nie twierdzę, że Polonia to zaraz najlepszy zespół w Polsce, ale drużyna, która walczy o awans. A wy co? Spadniecie do II ligi jak nic, z zespołu odejdą zawodnicy i będzie wielka "Kupa". Polonia w ostatnim meczu zremisowała, a Stomil dostał w pupę od Legii 0:2. A gra olsztynian to wielkie bagno. Nawet trener Legii był w szoku, o czym głośno mówił na łamach prasy. Oto cytuję:.."oni bronili się nawet, gdy przegrywali 0:2". Nie uważasz, że jest to parodia. Dostają w dupę i bronią się. To jest postawa patałachów. Ja bym się wstydził za taki klub. Widziałem mecze innych zespołów o wiele słabszych od Stomilu i nie zachowywały się tak na boisku. PRAWDA JEST TAKA, ŻE STOMIL PRZYNOSI WSTYD CALEJ POLSKIEJ LIDZE.
  • ,,Bezimienny,, Jestes w bledzie nie przechwalam sie tylko ukazuje fakty. To,ze Stomil gra slabo nie musisz mi o tym mowic,ale jak widzisz ja jestem z tym zespolem na dobre i zle w przeciwienstwie do wielu kibicow w Polce. Nie zgadzam sie rownie z z Toba,ze Stomil przynosi wstyd Polskiej Lidze....czy LKS byly mistrz polski spadajac do II ligi przynocil wstyd?Czy Legia przegrywajac w Lige Mistrzow przynosila wstyd?Czy Olimpia przegrywajac ze Stomilem przyniosla wstyd?..i mozna tak dalej pisac.Kazdy zespol ma prawo przegrywac,bo taka jest kolej rzeczy i nikt tego nie zmieni.Raz jest sie na wozie raz pod wozem.
  • Kiedys pisalem,ze jest jeszcze wiosna...i wszystko moze sie zmienic!Nigdy nie nalezy skladac broni!A trener warszawraszawskiej legii,moze sie cieszyc ze ma takich pilkazy jak Kucharski,ktorych nieztety Stomil nie mogl zatrzymac.Ale jak wszyscy wiemy..kasa,jeszcze raz kasa!!!
  • Na wszelkie kolejne ,,zarzuty,,jesli moge to tak nazwac,,bezimienny,,odpowiem dopiero w poniedzialek bo teraz biore bede mial dluzsza przerwe.Pozdrawiam!
  • Po 35. minutach Wisła Kraków prowadzi z Interem Mediolan 1:0. Pierwszy mecz wygrał Inter 2:0.
  • Po pierwszej połowie nadal Wisła prowadzi 1:0.