• czy on był?!?!? Ba... on grał w zatoce ;-P
    0
    0
    burak3784(2001-11-03)
  • Mecz ulozyl sie najgorzej jak tylko mogl, sedziowal nam sedzia, ktory prowadzil pamietny niedawno mecz ze Zniczem Biala Piska. Na poczatku pierwszej polowy (15-20 minuta)sedzia podyktowal rzut karny, bo dlugim naporze wyrownalism. Zatoka ograniczala sie do murowania bramki i gry z kontry( w sumie to logiczne). Dostalismy bramke do szatni w 45 min, wiec do przerwy przegrywalismy 1-2. Po przerwie podkrecilismy tempo gry i na cale szczescie fkoncu Zatoka pekla,mielismy zadanie strzelic 2 bramki w drugiej polowie i udalo nam sie. To nie byl nasz najlepszy wystep licza sie jednak 3 ptk, z takimi przeciwnikami gra sie najgorzej,poniewaz z innymi przeciwnikami Zatoka nie sprezyla sie tak jak na nas, gdyz byly to swoiste derby. Warto zaznaczyc wspanialy doping naszych kibicow,ktorzy zjawili sie w duzej liczbie, nie wiem moze nawet okolo 100-120, doping krotko mowiac byl wspanialy, moze w tym wszystkim tylko szkoda ze w przerwie nie obylo sie bez malej bojki i bijatyk. Chcialbym aby w takiej liczbie i z takim dopingiem zjawili sie na naszym ostatnim meczu ze Startem Nidzica .