UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • naprawdę jesteście chorzy. Jedyna właściwa i rozsądna decyzja a Wy krytykujecie. Jeszcze będziecie płakać za Prezesem Pawłem. Widzę kolejkę na A8 chętnych, którzy chcą zostać Prezesem i podejmować takie trudne decyzje. Proszę składać swoje oferty. Może łatwiej będzie Księżulkowi odejść jak zobaczy kontrkandydatów, a MY kibice rozważymy kto jest lepszy. Szkoda, że nie pamiętamy historii i wyciągnięcia z ogromnego dołu naszego klubu, zawsze 3-4 rok po awansie jest najtrudniejszy. Trzeba się skupić i walczyć razem
  • ja to już płacze za ks prezesem, mało tego -modlić się zacząłem żeby już był byłym. rozsądne i właściwe było by przeprosić cały Widzew za ten syf co nam prezes z wiochą zgotował. wstyd na całą Polskę poszedł. zawłaszczył klecha Olimpie i tyle. taczka i na gnój z nimi.
  • Jaki "wstyd"? Jaki "na cala polske" ? Po pierwsze to nie wstyd tylko rozsadna decyzja, a po drugie takich ultrasow i szalikowcow co sie interesuja ukladami kibolskimi i tym kto gdzie i w jakiej ilosci gdzies pojechal a gdzie nie pojechal to jest moze w calej Polsce moooooze 1 procent spoleczenstwa. Reszta ma to gdzies i chce spokojnie obejrzec mecz.
Reklama