UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • piękne były to czasy. była praca, było prawo i sprawiedliwość, był porządek...
  • Noooo tu bym nie sugerował sprawiedliwości a prawo było tam gdzie byłeś przeciw komunie, każdy wie że kto nie myślał jak oni był wrogiem i tak sąsiad sąsiada sprzedawał, niestety pamiętam.
  • Praca była zawsze i jest zawsze tylko nasze pokolenie miało od górny przekaz, że trzeba iść do pracy, nie zawsze tej którą byśmy chcieli wykonywać a dzisiaj nic nie umie po szkole a zaczyna od pytania za ile ? bo nauczony dostać za darmo. Nawet państwo tworząc 800+ otworzyli drogę do lenistwa i braku wykształcenia, bo po co jak urodzę i jestem panem mego życia bo kasa wpływa za darmo ! Ta pomoc prowadzi kolejne pokolenia do tragedii narodowej bo tylko roboty bedą decydować za wasze dzieci i wnuki.
Reklama