UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Co słychać w Elblągu

KS Stal (Elbląg) organizuje ślizgawkę na kortach stadionu przy ul. Agrikola, informował Dziennik Bałtycki z 15 listopada 1951 r.


     1) Każdego dnia napływają meldunki o przedterminowej realizacji planów produkcyjnych elbląskich zakładów pracy.
     
     2) Pogotowie ratunkowe w Elblągu, dysponujące 4 karetkami od dnia 1 stycznia 1951 roku do chwili obecnej wyjeżdżały do nagłych wypadków 694 razy, a do nagłych zachorowań 4144 razy. W okresie tym pogotowie wzywane było 7824 razy. Odczuwa się dotkliwie brak jeszcze 8 lekarzy specjalistów.
     Pogotowie ratunkowe prawdopodobnie jeszcze w tym roku zostanie przeniesione do nowego pomieszczenia przy ul. Stalina 7
     
     3) W związku z nadchodzącymi świętami wszystkie sklepy zostały bogato zaopatrzone w artykuły żywnościowe jak i tekstylne.
     
     4) Od 1 stycznia uruchomiona zostanie centrala telefoniczna.
     
     5) W dniu 11 grudnia 80 osobowa wycieczka chłopów elbląskiego powiatu wyjechała na wycieczkę do Poronina, Nowej Huty, Warszawy.
     
     6) PKO wydaje książeczki premiowe. Ciągnienie odbędzie się w pierwszych dniach stycznia 1952 roku.
     
     7) KS Stal (Elbląg) organizuje ślizgawkę na kortach stadionu przy ul. Agrikola.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama