UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2013-08-09)Fot. Witold SadowskiKiedyś Mała Krynica Morska, a dziś...

Basen przy ulicy Spacerowej przypomina dziś bardziej ogród botaniczny niż kąpielisko miejskie. W dawnej niecce rozgościła się bujna roślinność, obiekt niszczeje i nadal brak pomysłu na to, jak go zagospodarować. - A przed wybuchem drugiej wojny światowej miejsce to nazywane było Małą Krynicą Morską, było chlubą miasta – mówi ze smutkiem elbląski historyk Lech Słodownik.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda