UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2019-08-29)Fot. Anna DembińskaNa straży ładu i porządku

Nowy peugeot to prezent od samorządu dla Straży Miejskiej w Elblągu. Kluczyki do auta przekazał dziś (29 sierpnia) prezydent Witold Wróblewski: - Nie wyobrażam sobie utrzymania porządku i ładu w naszym mieście bez strażników, dlatego służba ta musi być odpowiednio wyposażona - mówił. Na Dzień Straży Miejskiej kolejna dobra wiadomość jest taka, że planowane jest zwiększenie liczby etatów.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda