UWAGA!

----

(2026-06-26)Fot. MNagrody rozdane, czas na wakacje!

W Zespole Szkół Gospodarczych odbyło się uroczyste miejskie zakończenie roku szkolnego 2025/26. Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach z poszczególnych przedmiotów i nauczyciele, którzy ich przygotowywali, otrzymali nagrody od władz miasta. Podsumowano także sportową rywalizację szkół.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda