UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2018-10-19)Fot. Rafał GruchalskiPamięci szarego człowieka

19 października, dokładnie rok temu na placu Defilad w Warszawie aktu samospalenia dokonał "zwykły szary człowiek", czyli Piotr Szczęsny, który zaprotestował w ten wstrząsający sposób przeciwko niszczeniu w Polsce demokracji. Dzisiaj grupa elblążan oddała mu hołd, wystąpiła też do ratusza o pozwolenie na ustawienie w mieście pamiątkowego kamienia, poświęconego Piotrowi Szczęsnemu.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Rek

 Wyszukiwanie zdjęć