Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2019-02-14)Fot. Michał SkroboszewskiPamięci tych, którzy przelewali krew za naszą wolność

"... Przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru i o wyzwolenie Jej z niewoli walczyć ze wszystkich sił, aż do ofiary mego życia" - te słowa wypowiadali żołnierze Armii Krajowej, formacji, która powstała 77 lat temu, by walczyć z okupantami: niemieckim i sowieckim. - Wspominamy dziś wszystkich żołnierzy AK, którzy przelewali krew za naszą wolność. Cześć ich pamięci! - mówił podczas miejskich uroczystości wiceprezydent Elbląga Janusz Nowak.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Rek

 Wyszukiwanie zdjęć