----
(2026-06-25)Fot. Katarzyna KowalskaPlanetarium dla Ludzi – niezwykły projekt w I LO
Samorząd Uczniowski elbląskiego I LO wszedł w bardzo owocną współpracę z Chorągwią Warmińsko-Mazurską ZHP – Hufiec Elbląg, a jej wynikiem jest autorski projekt „Planetarium dla Ludzi”. Głównym przesłaniem projektu jest szczera rozmowa o emocjach i relacjach w życiu nastolatka. Środki na jego realizację, czyli ok. 10.000 zł, pozyskano z Warmińsko - Mazurskiego Funduszu Inicjatyw Młodzieżowych. Nad wnioskiem o grant pracowały przede wszystkim licealistki - Daria Tomasik, Julia Kieliszczyk, Oliwia Pietkiewicz, a takżejj p. Anna Śledzińska (animatorka inicjatyw młodzieżowych z ESWIP) i p. Małgorzata Krasowska z I LO.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.