UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2019-04-24)Fot. Michał SkroboszewskiPowietrze oczyści to, co rośnie w doniczce

Bardzo łatwo przechodzą w stan gazu i nie potrzebują do tego specjalnych warunków, wystarczy temperatura pokojowa i normalne ciśnienie. Lotne związki organiczne - np. benzen, toluen, formaldehyd - to coś, z czym spotykamy się na co dzień, gdyż występują one w farbach, klejach, środkach czystości, dymie papierosowym, spalinach. I nie mają na nas dobrego wpływu: m.in. drażnią oczy, śluzówkę nosa, powodują bóle głowy, nudności, zmęczenie. Jak sobie z tym poradzić? Odpowiedź jest dość prosta: postawić w pomieszczeniach odpowiednie rośliny.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda