UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2020-07-15)Fot. arch. przedszkolaPrzedszkole Mały Europejczyk

To nie są słowa właścicieli Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu, tylko osób, które nowy obiekt przy ul. Dąbrowskiego 33 odwiedziły. Żłobek i przedszkole wzbudzają zachwyt i podziw nie tylko pięknym, kolorowym budynkiem, rozległym parkowym placem zabaw, ale przede wszystkim profesjonalnym podejściem do organizacji placówki oświatowej na najwyższym, światowym poziomie. Tu wszystkie normy dla żłobka i przedszkola są spełnione.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda