UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2019-05-22)Fot. Anna DembińskaRzecznik po stronie obywatela

Blisko 30 tysięcy skarg rocznie rozpatruje biuro Rzecznika Praw Obywatelskich. Dotyczą one m.in. dostępności do lokali socjalnych, praw więźniów, przeliczenie emerytur i rent. - W ostatnim czasie pojawiły się nowe kwestie związane z ustawą represyjną z roku 2016 i pozbawieniem dochodów byłych funkcjonariuszy czy z legitymowaniem i spisywaniem uczestników demonstracji - mówił podczas spotkania w Elblągu Adam Bodnar.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda