UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2019-10-05)Fot. Anna DembińskaTutaj teorię będą zamieniali w praktykę

Wirtualny stół anatomiczny, fantomy-symulatory, które "oddychają" albo "rodzą" dzieci, a przy złej diagnozie "umierają", sprzęty do badania wydolności, słuchu, pojemności płuc albo czynności serca płodu, sala symulująca Szpitalny Oddział Ratunkowy – m.in. takie udogodnienia czekają na studentów pielęgniarstwa, fizjoterapii, psychologii, ratownictwa medycznego. Dzięki nim będą oni mogli uczyć się poprzez praktykę i będą lepiej przygotowani do wykonywania swojego zawodu. Właśnie otwarto Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej, które wybudowała Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda