UWAGA!

----

(2026-06-23)Fot. Anna DembińskaWarszawa przyjechała w teren. Posłowie na Żuławach

Czy Elbląg stanie się wielkim węzłem logistycznym i turystycznym? Prezydent Elbląga Michał Missan i lokalni samorządowcy przekonywali dziś posłów z komisji infrastruktury, że nasz region potrzebuje rządowego wsparcia.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda