UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2019-10-10)Fot. Michał SkroboszewskiZa 10 lat to miasto może być w innej lidze

Mocne strony miasta? Historia odkrywana przez archeologów, Truso, Galeria EL i formy przestrzenne, retrowersja, miejskie parki, kanał łączący Elbląg i Ostródę wraz z pochylniami, rzeka Elbląg, ale i bursztyn, mennonici czy pasjonaci Gwiezdnym Wojen. Czego brakuje? Na przykład utwardzonego pasa startowego na lotnisku, który pozwoliłby lądować większym jednostkom czy obwodnicy rowerowej. Na braki wskazywali uczestnicy konsultacji, które pomogą w stworzeniu strategii promocji miasta.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda