UWAGA!

Zamknij Zamknij
Szkodnik. Żuław, Kanału Elbląskiego im mało... Bobry postanowiły dewastować drzewa w Elblągu... (Zdjęcie miesiąca)
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Szkodnik? Bobry żyły tu tysiące lat przed ludźmi, którzy założyli Elbląg i wszystko było dobrze. Epoka przemysłowa trwa około 200 lat i jak nic się nie zmieni to następnych 200 ludzie na pewno nie przetrwają.
 • @obynieprorok - Bóbr obecnie NIE MA NATURALNYCH regulatorów jego pogłowia. Na Żuławach nie ma wilków, rysi, lisów jest jak na lekarstwo, pozostali tylko myśliwi. Straty powodowane przez bobry na Żuławach i obrębie Kanału Elbląskiego to obecnie już miliony, a nie tysiące złotych i taki szacunek nie obejmuje szkód wyrządzonych w drzewostanie, a jedynie w wałach przeciwpowodziowych i brzegach cieków wodnych.
 • @obynieprorok - Bobra to ty masz między nogami.
 • @42 - Czy robiąc fotografie człowieka, również podpisujesz je: "szkodnik"? Straty powodowane przez ludzi na całym świecie to obecnie już nie miliardy, a niepoliczalne wartości i taki szacunek obejmuje faunę, florę, glebę, wodę, powietrze, ludzkość obecną i kolejne jej pokolenia, zaczyna obejmować również kosmos. A Ty jakiegoś bobra czy kota nazywasz szkodnikiem...
 • @Nie no... - Wrzoca pan wszystkie bobry do jednego wora akurat ten był szmalcownikiem
 • "Dobra! Dobra! Dobra! Dobra! Pocałujcie, w d*pę bobra!"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  T-raperzy(2023-06-24)
 • @Nie no... - "Zdaniem dyrekcji Wód Polskich na uporanie się z problemem i likwidacją szkód potrzeba 280 mln złotych. " Jakiego kota miły radosny manipulatorze ? BÓBR na Żuławach to SZKODNIK. Dziś to 280 000 000 zł. Powódź pomnoży tę kwotę przynajmniej przez 4 !
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama