UWAGA!

Zamknij Zamknij
A to Polska właśnie ? I co dalej ? Malowanie ?. Budynek w m. Krosno. Zresztą jest parę podobnych.. Rozdarta Polska, czy Polska A i B. Symbole, symbole ? " Miałeś chamie złoty róg i masz".
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Po lewej mieszka wyborca PiS a po prawej KO.... Często tak to wygląda....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  13
  Mariusz.(2024-04-05)
 • Od północy zawsze większa wilgoć.
 • Należy zauważyć, że po lewej łatwiej byłoby odtworzyć oryginalny wygląd budynku (kolor, rodzaj tynku). Po prawej mamy pastelozę + dziadowskie okna PCV ze współczesnymi podziałami. I jakieś gzymsiki pod oknami, których oryginalnie chyba nie było.
 • Może autor zdjęcia wstawi zdjęcie swojego domu? Wtedy zaczniemy komentować. Nie rozumiem w czym problem? Ewidentnie widać, że budynek jest podzielony na dwie odrębne części. Każda ma swojego właściciela. Po wojnie tak osiedlano rodziny w poniemieckich domach. A to chyba właściciel decyduje w jakim stanie ma SWÓJ dom i na co wydaje SWOJE pieniądze. Może w lewej części mieszka osoba, której nie stać lub nie jest fizycznie w stanie wykonać remontu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  3
  Pilnuj swojego domu(2024-04-08)
 • Czego się spodziewać po potomstwie kołhoźników..
 • Już tłumaczę już objaśniam. Budynek to niezalegalizowana wspólnota mieszkaniowa. Mieszkańcy po prostu żyją w urojeniu, że każdy ma własny - oddzielny dom. Zamiast posiadać wspólny fundusz remontowy i wspólnie podejmować decyzje o remoncie, itp, to jazdy jak to Polak sam sobie i nienawidzi wszystkich. Efektem tego jest właśnie taki cyrk jak na zdjęciu. Bo jak to inaczej nazwać, kiedy dwóch ludzi zamiast współpracować to stoją do siebie okoniem?
 • Mój dom murem podzielony...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Romano(2024-04-17)
 • Spółki są do bani.
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama