UWAGA!

Zamknij Zamknij
Zmarnowane danie na 12 osób. W ojczyźnie wina z bąbelkami płacą niemałe pieniądze, a w Polsce ktoś się namęczył, nazbierał, a potem doszedl do wniosku, że nie ma jak schabowy.
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ślimaki nazywasz daniem? Może od razu robaki zacznij jesc. Poczytaj sobie, ci wolno jesc, a czego nie. Bog w Biblii to określa. Nie zgodzisz się? To co powiesz na to, że ostatnie badania dowodzą, że jedzenie mięsa (zwłaszcza czerwonego) zwiększa w ogromnym stopniu prawdopodobieństwo nowotworów? A w niektórych krajach azjatyckich zaczęto stosować ograniczenia w spozyciu owadów. Powód? Również mają negatywny wpływ na zdrowie.
 • @Ślimaki nazywasz daniem?- no cóż, są ludzie którzy delektują się smakiem tego było nie było, luksusowego dania. Nikt nie obżera się ślimakami trzy razy dziennie jak ty schabowym, widać że nie było ci dane nawet powąchać. Co do biblii to nie przesadzaj, bo ostatecznie pozostaną ci jedynie owady, -Zakaz obejmuje spożywanie ryb, ale też owoców morza i ssaków morskich, które nie posiadają łusek i/lub płetw. Tak na marginesie biblia została napisana przez Boga dla narodu wybranego
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  3
  .,.,.,.(2024-04-11)
 • Jeśli nie grzeszysz, jako mi powiadasz, Czego się, miła, tak często spowiadasz? Minęło pół tysiąclecia, a Kochanowski wciąż na fali. Nawet jak bym zeżarł całego dinozaura to mi tak nie zaszkodzi, jak czytanie takich bzdetów.
 • z tego co mi wiadomo, ślimak ten jest pod częściową ochroną, tzn. że trzeba mieć pozwolenie na ich zbieranie i sprzedaż. Ciekawe czy takie posiadał, ktoś kto je tu wyrzucił.
 • Pycha. Ze śmietaną i cebulką. Do tego kartofelek ugotowany, jakiś Harnaś.
 • A ziemia jest płaska.
 • @okoniowaty - Donieś tam gdzie trzeba.
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama